n także wprowadzi multiroom

Sansei6

Member
Bez reklam
Było by ciekawie. tylko przydało by sie dopracować, by nie było jak to jest opisane w tym artykule, z tym zbliżaniem do głównego co kilka godzin...
Mnie przed jaką kolwiek platformą właśnie wstrzymuje brak możliwości oglądania na 2 tv 2 różnych programów w jednym czasie bez dokupywania "drugiego abonamentu".
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ekhem...a o splitterach to kolega słyszał? Bo u mnie w domu mam cyfrę+ na trzech dekoderach w trzech pokojach i każdy ogląda co chce na jednym abonamencie.
 

Bartos81

Member
Bez reklam
Na n się tak nie da

pyzatym znając n to działać to nie będzie lub będzie jako tako, a cenę dadzą taka ze się odechce :)
 

jordan

New member
opcja multiroom ma byc dostepna od stycznia/lutego

do tego nowy dekoder 500GB wraz z nowym menu 3D będzie dostepny w październiku

multiroom bedzie możliwy przy połączeniu białego dekodera z czarnym tylko jeszcze nie dowiedziałem sie czy z tym 500GB czy rowniez z tym 250GB bedzie połączony przez kabel ethernet.

biały dekoder będzie wycofany ze sprzedaży już niedługo i będzie tylko jako opcja do multiroom

oraz ciekawostka POLSAT w ntv ;-) będzie tuner DVB na usb i z wejsciem antenowym będzie mozna podpiac antenke naziemna i polsat automatycznie wejdzie nam w dekoder ;-)
 

Bartos81

Member
Bez reklam
z tym multiroom fajnie by było jakbyś miał rację :)
Wiadomo coś dokładnie kiedy można się spodziewać dekodera turbo? początek koniec października? bo październik już prawie mamy a ja właśnie czekam na wymianę białasa :)

a z tym Polsatem dla mnie to w ogóle głupie rozwiązanie ja np chciałbym tylko Polsat i tak:
musiałbym dalej trzymać antenę naziemną dodatkowo ciągnąć kabel i kupować DVB na USB w granicach zapewne 200zł
mało optymistyczne posunięcie,

lepiej jakby n się dogadała z PC o wrzuciła na stałe jakiś tam kanał Polsatu z EPG
 

jordan

New member
mam to z 1 reki ;-) wiec na 99% jest to prawda

a co do wejscia turbo to ma byc 1 polowa pazdziernika ale wiadomo jak cos nie pojdzie to moze byc i druga albo i " trzecia polowa "

co do DVB to ma byc opcja wykupu w NTV ;-) ale jeszcze nie wiadomo za ile i co bardzo to wszystko owiane tajemnica wiadomo bo konkurencja nie spi ;-)

jestem menagerem w play i tez sprzedajemy N wiec byl przedstawiciel N i z nim rozmawialem bo sam mam 2 bialasy i chce turbo z multiroomem :)
 

Maxavelli

New member
Jordan, troche namieszales...

Pazdziernik - USB Dongle do DVB-T (Polsat). Nie ma i raczej nie bedzie mozliwosci "dogaania sie" ITI z CP
Listopad - Turbo Box 500 GB
Nie wiadomo kiedy - MultiRoom, rugi telewizor pracuje na zwyklym bialym nBoxie podlaczonym do TurboBoxa przy pomocy kabla ethernet. Co wazne - nBox ma dostep do WSZYSTKICH fukncji Turbo Boxa (tj. Obsluga dysku twardego, PVR, TimeShift, VOD, YouTube czy gry)!
 
Do góry