N,Polsat czy Cyfra-co wybrac??

dulas1

New member
witam serdecznie

wlasnie zakupilem sobie TV LCD 37" i nie wiem jaka platforme HD wybrac??
czytalem juz troszke na forum na ten temat ale dalej nie moge sie zdecydowac!!

n-ka podobna ma najwieksza szanse na szybkie rozwiniecie sie i zwiekszenie liczby kanalow HD

polsat-narazie nic nie ma

cyfra-podobno oszukuje i ma w HD same kanaly filmowe i jest droga

czy taki skrucony opis tych 3 platform jest prawidlowy??

macie moze jakies konkretne dane na temat rozwoju tych 3 platform??

pozdrawiam
 

acton777

New member
Bez reklam
N-ka- FilmboxHD, MGM HD, HBO HD, Discovery HD, nSportHD, TVN HD(po co mi "gadające głowy" w HD);
nie wiem jak serwis (wymiana uszkodzonego tunera)

POLSAT- HBO HD, EurosportHD, PolsatSportHD;
serwis do bani (kazą wysyłać sprzęt do Samsunga i martwić się samemu co dalej :( )

C+ - Canal+SportHD, EurosportHD, NationalGeograficHD, Canal+FilmHD, HBO HD, FilmBoxHD;
serwis OK, wymieniają w punktach od ręki.

Fakt: C+ najdrozsza, ale jakościowo najlepsza, Polsat odwrotnie Nka cały czas raczkuje, a cena niestety wzrasta, myślę, ze gdyby ITI nie dopłacał juz dawno by jej nie było:grin:
 
Ostatnia edycja:

Lech

New member
Bez reklam
dulas1 napisał:
n-ka podobna ma najwieksza szanse na szybkie rozwiniecie sie i zwiekszenie liczby kanalow HD - Każdy ma szansę na rozwój -Nka po prawie dwóch latach działalności ma ponad 300tyś abonentów!!!

polsat-narazie nic nie ma - Polsat ma 2 200tyś abonentów i w ciągu ostatniego roku przybyło mu ponad 1 milion nowych, którzy "nic" nie chcą oglądać i za to "nic" płacą.Możesz kupić moduł dostępu i pakiet bez podpisywania umowy.

cyfra-podobno oszukuje i ma w HD same kanaly filmowe i jest droga - Jest równie droga jak Nka, ale ma dwa razy bogatszą ofertę. Jest co najmniej 5 kanałów sportowych w tym dwa w HD. Jestem z wyboru jej abonentem z pełną ofertą i nie czuję się oszukany - bo znam zasady i wiem za co płacę. Zasady są przejżyste bez podteksów.Możesz kupić moduł dostępu i pakiet bez podpisywania umowy. C+ ma 1 100tyś "oszukiwanych" abonentów, nie licząc tych co odbierają platformę przez Neostradę TP i Canal+ w sieciach kablowych.

czy taki skrucony opis tych 3 platform jest prawidlowy??

Przeanalizuj samodzielnie oferty 3 platform zarówno pod względem cen i zawartości programów. Bo Twoja wypowiedź jest conajmniej dziwna i przypomina mi pewne zdażenie. Na pytanie "dlaczego nie lubisz Kasi - pytany odpowida - bo Janek jej nie lubi".
 
Ostatnia edycja:

jkfish

New member
acton777 napisał:
N-ka- FilmboxHD, MGM HD, HBO HD, Discovery HD, nSportHD, TVN HD(po co mi "gadające głowy" w HD);
nie wiem jak serwis (wymiana uszkodzonego tunera)

Świadomie czy nie, ale pominąłeś EurosportHD który także jest w n-ce.
Dodatkowo ten kanał jest w n-ce w standardowym pakiecie sportowym
(razem z 6-ioma innymi kanałami sportowymi) i nie trzeba za niego płacić dodatkowo tak jak w C+.

Uszkodzony tuner można wymienić od ręki w dowolnym punkice sprzedaży n-ki i dodatkowo nie trzeba za niego płacić comiesięcznej dzierżawy tak jak np. z PVR cyfry.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W kablówce mamy osiem kanałów HD . Najlepsza jakościś dysponuje Polsat sport HD , NG , Canal + film Hd
 

hdtvap

New member
Multimedia-ok

Kablówka klasyczna i cyfrowa(z kanałami hd jak dołozą EUROSPORT HD) z MM jest optymalna.

POZDRAWIAM
od 2-3 dni poprawa jakości sygnału zwykłej kablówki
 

robo55

New member
mam wszystkie 3 i teraz rezygnuję z n-ki wolę nawet w 2 pokoju mieć cyfrę z pakietem podstawowym. Polsat to zupełne nieporozumienie szczególnie jeśli popatrzy się na sprzęt (np. na chwilę znikać dźwięk w moim echostarze a w polsacie mówią przecież to normalne.....bez komentarza). Polsat ma jednak przewagę, że kanał polsat jest tylko na ich sprzęcie ......i oni dobrze otym więdzą bo gdyby dali do nki wtedy będą mieli game over......N-ka technicznie najlepsza z super epg i w miarę tania, ale największy jej feler to słabiutki sport tylko z ligą mistrzów. Polsat co raz coś ma nowego, a to euro a to siatkówka -mś lub piłka ręczna......
To moje zdanie na ten temat....NAJLEPSZA JEDNAK i najdroższa cyfra
 

pasha

New member
Również się zastanawiałem, co wybrac do momentu kiedy nie uświadomiłem sobie, że chcę podzielic sygnal na kilka TV w różnych pokojach. Z tego co mi wiadomo w miarę leganym sposobem jest wykorzystanie splitera i można to tylko wykorzystac w C+
 

brx

New member
Ja używam n-ki. Jak dla mnie najbardziej optymalne rozwiązanie pod względem stosunku jakości, ilości kanałów HD, do ceny. W obecnej chwili możesz dostać 5 pakietów tematycznych, za 48 zeta przez 6 miesiący, a w prezencie HBO i Cinemax za friko na 4 miechy.
Plusem jest również to, że za tuner HD płacisz jednorazowo 99 zł (zwykły nbox) i masz sprzęcior na gwarancji przez cały okres obowiązywania umowy.
 

bejzbol

New member
Witam
Tak jak mój przedmówca również korzystam z N-ki od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolony. Według mnie najlepsza oferta jeśli chodzi o HDTV. Korzystam z tej promocji którą opisał poprzednik i jest naprawde cenowo i jakościowo wporządku. Discovery HD i Eurosport HD według mnie wyglądają pięknie, z MGM i nSport HD nie korzystam za bardzo choc Liga mistrzów wyglądała bardzo ładnie. co chwilke ciekawe oferty jak choćby wymiana n-boxa na recordera lub filmbox za 9,99 zł (włśnie konsultant dzwonił i mnie informował o tym) biuro obsługi też całkiem całkiem. Korzystałem kilka razy i bez problemu można dogadać się z konsultantami i jeszcze nigdy nie zostałem "zbyty". Póki co nie zmienił bym n-ki na nic innego. Wybór jednak zależy od Ciebie bo jeśli nie jesteś za bardzo zainteresowany HDTV to cyfrowy polsat ma ciekawe takie pakiety programów i to przemawia na jego korzyść ale do HD to nie polsat. Cyfra wedłóg mnie nie warta tych pieniędzy za jakie się ceni, a tańsze pakiety mają mało atrakcyjne programy. Takie moje zdanie :)
 

Holt_

New member
Bez reklam
w zasadzie kwestia jest jedna - czy jesteś kibicem piłki nożnej?

Jeśli tak, to tylko Cyfra ze swoimi ligami: angilelską, hiszpańską, włoską, francuską i polską spełni Twoje oczekiwania - LM w n-ce czy ligi szkocka/holenderska w Polsacie to trochę za mało jak na mój gust.


Jeśli nie - oferta N powinna Cię usatysfakcjonować. No, Cyfra ma jeszcze MiniMini - zdecydowanie najlepszy kanał dla dzieci, ale nie wiem, czy masz dzieci......
 

bejzbol

New member
Oj jednak jeśli o bajki chodzi to wydaje mi się klasyczny boomerang zostawia wszystkie inne tego typu programy daleko z tyłu ;) ale to nie temat na tego typu dyskusje. Fakt że ze sportem w ence cienko ale ze mnie kibic żaden i tyle ile jest mi wystarcza
 
Do góry