N-ka - nowości i spekulacje

KOJOT80

New member
Dziś byłem w salonie sprzedaży N-ki w swoim mieście. Dowiedziałem się ciekawej rzeczy. Mianowicie, Polsat i iTi prowadzą podobno rozmowy dotyczące zacieśnienia współpracy, czego efektem może być min pojawienie się kanału Polsat w ofercie N-ki. :D Czy ktoś słyszał już coś na ten temat i mógłby to ewentuanie potwierdzić?
Piszcie o nowościach i prognozach odnośnie Nki.8)
 

fiaam

New member
Ja będąc u fryzjera słyszałem, że w Polsce będzie druga Irlandia :)
To że ITI i Polsat współpracują to wiadomo, wspólnie przecież startowali w przetargu do Orange Ekstraklasy. Nie miałbym nic przeciwko, żeby Polsat pojawił się w ofercie N.
 

Firestorm

New member
Też nie miałbym nic przeciwko temu żeby polsat znalazł się w ofercie "N' chociaz akurat mniej go oglądam w porównaniu z np. tvn. Przydał by się chociazby dla Formuły1.
Bardziej interesują mnie słuchy o tym ze Eurosport ma stopniowo przechodzic w HD. Dla MotoGP w HD mógłbym nawet płacić jak za kolejny pakiet ;)
 

fiaam

New member
Generalnie uważam, że kierunek rozwoju telewizji "N" powinien polegać na sukcesywnym wprowadzaniu nowych kanałów HD, a przede wszystkim na zastępowaniu formatu 14:3 na 16:9 i skalowaniu do wysokiej rozdzielczosci. Jeden nowy kanał na pół roku to moim zdaniem minimum.
 

Mabri

New member
KOJOT80 napisał:
Dziś byłem w salonie sprzedaży N-ki w swoim mieście. Dowiedziałem się ciekawej rzeczy. Mianowicie, Polsat i iTi prowadzą podobno rozmowy dotyczące zacieśnienia współpracy, czego efektem może być min pojawienie się kanału Polsat w ofercie N-ki. :D Czy ktoś słyszał już coś na ten temat i mógłby to ewentuanie potwierdzić?
Piszcie o nowościach i prognozach odnośnie Nki.8)

Ostatnio znjomy handlujący N po rozmowie z dystrybutorem N przekazał mi podobne informacje. Wg niego kanały Polsatu mają się znaleźć w ofercie N po ME.
Ile w tym prawdy, pożyjemy zobaczymy.
 

KOJOT80

New member
Od 20 marca telewizja nowej generacji n rozpoczęła testy techniczne kanału HBO HD. Kanał HBO HD będzie kopią programową kanału HBO, a obraz będzie w jakości HD. Dźwięk w wersji polskiej i angielskiej będzie nadawany w Dolby Digital. Abonenci z opcją dodatkową HBO będą mogli oglądać testowe HBO HD na kanale 105.:grin:
 
Do góry