N-ka i fullHD

boncio1

New member
Na prośbę załączam zdjęcia informacji HDMI dla N-rec. To tylko 2 z 3 pełnych ekranów.
Zdjęcia z aktualizacji też mam - przez nią nie obejrzałem początku filmu :(
 

Attachments

  • DSC00012.JPG
    DSC00012.JPG
    197,7 KB · Wyś: 65
  • DSC00013.JPG
    DSC00013.JPG
    166,7 KB · Wyś: 55
Ostatnia edycja:

manfred1

New member
Sory że spytam o to drugie zdjęcie czego ono dotyczy? Jest tam podany rodzaj dźwięku ale z jakiego kanału?

W jaki sposób sprawdzić po hdmi tak jak to T zrobiłes?
 

boncio1

New member
Na 2 zdjęciu są rodzaje przyjmowanego dżwięku przez N-rec. Niestety jeszcze nie wychodzi taki dzwięk przez HDMI (max tylko DD5.1), podobnie jak i obraz 1920x1080p. To tylko przyjmowane formaty obrazu i dźwięku. Zgadzam się i nie neguję tego, że jeszcze nikt tak nie nadaje. Sprawdzasz setup->diagnostyka-> i kilka razy OK.
pzdr
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
boncio1 napisał:
Na 2 zdjęciu są rodzaje przyjmowanego dżwięku przez N-rec.
Ja jednak nie jestem przekonany i nadal będę upierał się przy swoim ;) Na ekranie diagnostyki wyraźnie napisane jest "Przyjmowane rozdzielczości (TV)", w tej sekcji powinny pokazywać się jeszcze informacje "Wyświetlana rozdzielczość (TV)" oraz "Dźwięk".
Te informacje dotyczą tego, co obsługuje TV przez HDMI a nie tego, co do TV może wysłać n-box.
Idę o zakład, że w Twoim przypadku są to informacje o sygnałach (video i audio), jakie jest w stanie przyjąć zestaw KD spięty kablem HDMI z twoim n-boxem ;)

W załączeniu fotka z informacjami wyświetlanymi przez n-box spięty z PV80. Jota w jotę są to rozdzielczości obsługiwane przez ten telewizor.

Pozdrowienia!
 

Attachments

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    56,1 KB · Wyś: 70

Horhe Ortega

New member
Boncio1 -jaki masz TV? Napisałeś że 24fps też,czego nie widać na fotce. Na fotce z PV80 jest też 24fps.Bo ten TV faktycznie to przyjmuje.Może Bogdan z Bronowic ma rację.;)
 
Do góry