"N"ka czy TNK

raczek84

New member
Witam wszystkich.

Kupiłem niedawno tv Sony 32KDL-EX500. Niestety na chwilę obecną posiadam jedynie obraz SD z kablówki MM w moim mieście i z racji tego że w drugim pokoju jest już dekoder do tv cyfrowej to nie bardzo jest jak założyć drugi dekoder a poza tym nie przemawia do mnie oferta MM.

Zastanawiam się w jaki sposób jak najtańszym kosztem założyć sobie jakąkolwiek telewizję cyfrową i cieszyć się obrazem HD. ??

Możliwość jest oczywiście w postaci "N" lub TNK ale w drugiej opcji przeraża mnie aktywacja prawie 400zł to jakby nie było 90% abonamentu w Nce w promocji na 13 miesięcy z 17 kanałami HD w najniższym abonamencie.

Proszę poradźcie mi co mam wybrać ? a może coś poza tą dwójką ?? może livebox ??

Czekam na wasze posty...
 

Lech

New member
Bez reklam
Proszę poradźcie mi co mam wybrać ? a może coś poza tą dwójką ??
Czekam na wasze posty...

Po pierwsze to żadna dwójka. W jednym i drugim przypadku to ta sama platforma. W TNK nie masz umowy dlatego płacisz od razu. W N-ce zawierasz umowę na 13 miesięcy i tym samym płacisz na raty. W TNK dekoder jest Twoją własnością.

Na dzisiaj N-ka lepiej wychodzi - bo masz więcej kanałów
 

Frauka

New member
Bez reklam
Poza tym jak Ci zdechnie nbox to idziesz do APS i wymieniasz, w przypadku TNK skoro dekoder masz na własność to oddajesz do naprawy gwarancyjnej.
Jeśli nie odstrasza Cię 48zł co miesiąc to nie ma się nad czym zastanawiać. Nka ma więcej kanałów. :)
 

LGmaniak

New member
podbijam pytanie kolegi który załozył temat.Przy najmniejszym abonamencie w "N-ce" tj 59zł lepiej chyba TNK, i opłacic 2 pakiety, pakiet domowy hd + pakiet domowy hd premium i płacić 39.99zł miesiecznie. jak uważacie panie i panowie?
 
Do góry