N-ka, brać czy czekać?

robson1975

New member
Witam wszystkich, noszę się z zamiarem kupna patformy cyfrowej, na 90% zdecydowałem się na nke opcja z multiroomem, jednak na obecną chwilę nie mają żadnej promocji.Pytanie,czy brać teraz czy czekać?Oczywiście nie chciałbym czekać do promocji Bożonarodzeniowej.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli już musisz oglądać telewizję to bierz ,trudno też powiedzieć czy w okresie Bożego Narodzenia będzie jakaś super oferta ,jeżeli głównym powodem jest piłkarska liga mistrzów to nie warto ponieważ na ZDF HD możesz za darmo obejrzeć mecze (mały minus niemiecki komentarz)

Jest jeszcze jedna opcja dobra na tzw przeczekanie - Smart HD (rozwinięcie telewizji na kartę) w ofercie jest 5 ka nałów HD i kilkanaście SD o różnej tematyce na doładowanie bez umowy i bez zobowiązań
 

robson1975

New member
Jeżeli C+i N-ka mają się połączyć to rzeczywiście chyba warto poczekać do listopada . Pojadę dzisiaj jeszcze do sprzedawcy C+ zobaczę co zaproponuje.Ale z tego co czytałem na forum ludzie raczej narzekają na C+
 

xeo151

New member
Bez reklam
Szybko się nie doczekasz, obecnie to 2 niezależne podmioty mająca tego samego właściciela. N-ka już nie jest taka super jak kiedyś, powoli zaczyna robić się sytuacja jak z Wizją TV po przejęciu przez C+.
 

munk

New member
Warto przypomnieć kilka najważniejszych faktów dot. platform takich jak n, cyfra, polsat.

1. Oferta jest bardzo droga.
2. Ilość reklam jest ogromna. Telewizja istnieje tylko i wyłącznie po to, żeby ludzie oglądali reklamy.
3. Jakość sprzętu oferowanego przez platformy jest dość słaba. Opowieści o tzw. "żylecie" można włożyć pomiędzy bajki. Żyleta to urban legend!
4. Jakość samego nadawania z satelity też jest zazwyczaj bardzo słaba. Kanały o dobrej jakości to wyjątki potwierdzające regułę.
 

xeo151

New member
Bez reklam
Ogólnie na N nie narzekam za 48zł wszystkie pakiety bez typowo filmowych, których i tak bym nie oglądał, bo jestem na bieżąco z filmami w kinie, internecie czy blue-ray. Jednak po śmierci Wejcherta i przejęciu przez C+ jak mówiłem robi się coraz gorzej.

N ma ciągle najlepszy sprzęt, chociaż teraz często dają ludziom używki i magazynówki, bogatą oferta i dobre ceny pakietów. Jakość kanałów jak dla mnie najlepsza na naszym rynku.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Warto przypomnieć kilka najważniejszych faktów dot. platform takich jak n, cyfra, polsat.

1. Oferta jest bardzo droga.
2. Ilość reklam jest ogromna. Telewizja istnieje tylko i wyłącznie po to, żeby ludzie oglądali reklamy.
3. Jakość sprzętu oferowanego przez platformy jest dość słaba. Opowieści o tzw. "żylecie" można włożyć pomiędzy bajki. Żyleta to urban legend!
4. Jakość samego nadawania z satelity też jest zazwyczaj bardzo słaba. Kanały o dobrej jakości to wyjątki potwierdzające regułę.
Jakoś nie bardzo mogę się z Tobą zgodzić no poza tymi reklamami ?!
Za 48 zł mam to co mi odpowiada i z jakości jestem raczej zadowolony !
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
To nie jest żadna oferta ,stare sztuczki ITI ,gdzieś widziałem coś jeszcze lepszego - stary (odnowiony ) dekoder ADB 5800 za 149 zł ma własność i abonament 39zł/miesięcznie bez umowy na zasadzie płacisz -oglądasz (z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia) przy czym do tego abonamentu można dokupić wszystkie pakiety tematyczne
 
Do góry