N-ka a antena zbiorcza

paldam

New member
Witam
to mój pierwszy post na jakimkolwiek forum wiec sory za ewentualne błędy:)
Mam następujące pytanie: Przymierzam się do zakupu N-ki lecz z tego co wyczytałem do wykorzystnia w pełni dekodera z nagrywarką potrzebne są dwa niezależne sygnały a ja nie jestm pewny czy u mnie to zadziała , ponieważ mam antenę satelitarną zbiorczą (3 gniazdka w domu). Czy jeśli podłącze do dekodera kable z dwóch gniazdek to będą działały wszystkie fukcje dekodera z nagrywarką?

Dodam odrazu że nie moge wystawić własnej anteny bo jest to zabronione przez spółdzielnie :/
 

sp5it

New member
Kuchnia w salonie to już był chory pomysł developerów, ale żeby nie było balkonu? Mieszkasz w piwnicy? :shock:
Michał
 

rilicek

New member
Abstrahując od przydatnych odpowiedzi typu "zrób sobie balkon", twój problem nie jest taki prosty. Prawdopodobnie masz instalację z konwerterem typu UNICABLE.

Niestety nie wiem czy dekoder n'ki chodzi z takim konwerterem. Podobny temat jest już poruszony na forum n'ki, niestety nikt jeszcze nie dał jednoznacznej odpowiedzi. Gdyby dekoder n'ki chodził z takim konwerterem można by było zapomnieć o instalacjach dwukablowych i za niewielką cenę prowadzić w pełni funkcjonalną instalację jednokablową.
 
Do góry