n czy UPC

zsoi3

New member
Bez reklam
Cygi1 napisał:
I owszem, jest :D Tyle, że aby się do niej dostać musisz wcisnąć na pilocie guide, poczekać ileś sekund na załączenie, wejść w w zakładkę ulubione, poczekać ileś tam sekund na załączenie i dopiero masz wyświetlone ulubione kanały. Oznacza to, że musisz poświęcić ok. 20 sekund na przeprowadzenie tej operacji. Gdybym tak chciał robić za każdym razem ilekroć chcę zmienić kanał to jaśnisty szlag by mnie trafił :D

NIEPRAWDA - wystarczy podczas ogladania kanalow nacinsac OK, a potem niebieski przycisk i jestesmy w ulubionych. trwa to 1-2 sekundy
 

Cygi1

New member
Hehe, no patrz, przyznaję się do błędu :D Faktycznie, naciskamy ok, niebieski guzik i wtedy bocznym przyciskiem możemy same ulubione przewijać. Tak tą opcję zakamuflowali, że po prostu nie zauważyłem. Kolejny plus dla UPC w takim razie :D Jestem w szoku, że tego sam nie dostrzegłem. Wielkie, wielkie dzieki za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

sklonowany

New member
Ja nadal przystanę przy moim. Znam UPC i nke. UPC używałem wcześniej, cały pakiet z netem. I przyznam, że jestem nie zadowolony z ich usług. Ciągłe awarie i tak dalej. Od samego początku, po kilka godzin. A z nką mimo, że jest to względnie nowa stacja mając ją kilka miesięcy nie było do tej pory problemu.
 

janusz

New member
Bez reklam
bejzbol napisał:
Gdzieś na forum też przeczytałem taką przyczynę. Możliwe że to prawda a ten prześmieszny błąd hdcp "ten telewizor nie zapewnia ochrony przed kopiowaniem...blablabla" zdaje się tą niekompatybilność enboxów z niektórymi telewizorami potwierdzać :)
Zupełnie się mylisz, nie ma błędu HDCP, wszystkie TV z logiem HD Ready lub FullHD są zgodna z HDCP. Tyle, że nowoczesna elektronika potrfi sprawić trudności. Sam miałem identyczny problem. Dekoder Vectry (identyczny jak w N-ce), też podawał identyczny komunikat, wystarczyło w TV wybrać HDMI pod które podłączono i zaczekać kilka sekund, a obraz się pojawia.
 

bejzbol

New member
Wiem to :) zawsze jak włączam tv i enke to mi sie ten niby błąd pojawia i po chwili znika i normalnie można oglądać więc to nie sprawia żadnego problemu:) Ale podobno enboxy nie są kompatybilne ze wszystkimi telewizorami i o ile się nie myle to taki spisik gdzieś w internecie jest ale nie chce mi się szukać ;)
 

JKR

New member
N: 9 (tu wyzej zgubiono dwa kanaly)

1. tvp
2. tvn
3. mgm
4. discovery
5. nsport
6. eurosport
7. mtv
8. filmbox
9. hbo


Cp: 3

1. Polsat sport
2. hbo
3. eurosport


C+: 7 (wyzej zgubiono jeden kanal, ale nie wiem jaki)

1. Film+
2. Sport+
3. hbo
4. filmbox
5. eurosport
6. NG
7. MTV
 
Ostatnia edycja:

sklonowany

New member
Znalazłem fajne porównanie względem kanałów HD i cen nki i innych platform na wiki. Wejdźcie sobie na wikie ale wikie.com i wpiszcie nslownik w wyszukiwarce wiki zobaczycie jak ładnie opisali. Całe potrzebne info.
 

JKR

New member
po pierwsze wikia.com a nie wikie.com
po drugie jest tam duzo bzdur co swiadczy o tym, ze mogli je pisac pracownicy N
Oferowane pakiety Przejrzyste, tematyczne, wybierasz to co Cię interesuje

Odrazu bzdura, poniewaz pewne kanaly specjalnie sa przyporzadkowane (nie-tematycznie) do zlych pakietow.

Pojemność twardego dysku w recorderze 250 GB

Swietnie, ale co z tego skoro dla uzytkownika na jego wlasne nagrania przeznaczona jest partycja 80GB :)
Pozostalych minusow N nalezy szukac na ich wlasnym forum http://nhdtv.pl/forum/

 
Do góry