n + 42 lcd - jakość obrazu

matherr

New member
podłączyłem dzisiaj dekoder n do tv lcd lg 42lc41 i tu duuuże rozczarowanie, nie jest to z pewnością to o czym myślałem, nawet obraz na kanałach hd nie bardzo przypadł mi do gustu i chyba hd raczej nie przypomina. Czy jest to normalne, ze obraz wyglada jak wyglada czy moze cos jest nie tak?
 

_MarSs_

New member
Trochę mało danych żeby sensownie odpowiedzieć.
Ja mam N na 42" Sharp i ogólnie jestem zadowolony z wyjątkiem płynności ruchu. Kanały HD są bardzo wysokiej jakości z tym, że trzeba podłaczyć przez HDMI i zmienić ustawienia "sklepowe" telewizora na bardziej naturalne.
 

matherr

New member
kabel hdmi, antena 65 n-ki, ustawienia wlasne, moze rozni ludzie maja rozne wymagania ale wg mnie zbyt różowo to nie wyglada, obraz niezbyt ostry, ziarno dośc spore (mówię tu o kanałach HD bo pozostałe możnaby porównać do kanałów z anteny siatkowej)
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Ja na twoim miejscu bym sie tak nie poddawał i wyłaczył lub zminimalizował polepszacze. Jak podłączyłem moja toshibe x3000 to tez sie załamałem i dopiero po dziesiątkach ustawien moge cieszyc sie ładnym obrazem.
 

matherr

New member
pomogla zmiana ustawien tv, na xd co prawda kolory sa o wiele ladniejsze jednak nieco za bardzo wyostrza obraz wtedy, jednak kanaly hd niektore wygladaja niemal tak jak zwykle kanaly
 

forzainter1g

New member
Odp

Ja mam N-ke antene 65nm kabel HDMI Profigold i TV-Sony x3500.I jestem baaaardzo zadowolony glownie z kanalow HD obraz jest piekny a ogladny obraz z Olimpiady w Pekinie to cudo.W koncu ucieszyla mnie TVP swoim kanalem TVP HD obraz jest lepszy niz na Eurosport HD chociaz dzwiek jakos dziwnie podaja komentarz jest za cichy a odglos samych zawodow za glosny.
Z obrazu SD tez jestem bardzo zadowolony chociaz kanal SD innemu SD nie rowny praktycznie wszytskie sa OK ale nie ktore sa gorszej jakosci.
Tak samo Kanal HD innemu HD nie rowny dla Mnie najelpszy poziom prezentuje:
1.TVP HD
2.Eurosport HD
3.TVN HD te programy ktore podaje w HD
4.Discovery HD
5.NSport HD
6.HBO HD
7.MGM HD
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry