Myśl o zamianie LG LH7000 na LG 50PV350

pikus1975

New member
Chciałbym zamienić telewizor w salonie na większy. Mam w tej chwili LG lh 7000 42 cale a myślę o plazmie LG 50PV350 . Jak myślicie czy to ma sens. Z mojego lg jestem bardzo zadowolony ale chciałbym coś większego. Oglądam w zasadzie filmy w blu ray, dvd lub mkv po hdmi z laptopa i przez amplituner onkyo tx-sr608 i obraz mam żylete. Mam obawy ze filmy z laptopa wypadną gorzej. Czy to prawda?
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
a myślałeś zamiast LG o plaźmie Panasonica 46-50" model G30 z 5 letnią gwarancją od Panasonic i trybami THX np.... ? :) Są też starsze plazmy panasa za mniejszą kasę.
 

don111

Banned
Mam obawy ze filmy z laptopa wypadną gorzej. Czy to prawda?
filmy na plaźmie wyglądają lepiej, są bardziej nasycone kolory i ruch jest naturalniejszy... jeśli chodzi o samą ostrość to na statycznych ujęciach nie będzie takiej żylety, jednak chyba w ruchu jej już nie masz (chyba że z efektem "teatrzyku" ;))
jw - jeśli masz pieniądze to bierz Panasonica, ale ten LG w swoim budżecie jest nie do pobicia
 

Lorenzo

New member
Witam,
pozwolę podpiąć się pod temat ponieważ mam podobny problem - chciałbym zamienić moją 3 letnią plazmę Panasonica - 42PV80 na jakieś 50 cali. Z tv jestem bardzo zadowolony - obraz jak dla mnie rewelacja i w zupełności satysfakcjonujący, jednak ekran "zrobił się" zdecydowanie za mały. Moim faworytem jest również LG 50PV350 z racji b.atrakcyjnej ceny. Zastanawiam się jednak czy nie szarpnąć się na Panasonica 50g30; różnica w cenie nie mała bo prawie 1,5 tys., więc pytanie czy warto? Zależy mi tylko na jak najlepszym obrazie, bajerów nie potrzebuje. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak się ma jakość obrazu tego LG z moją plazmą, bo co do g30 to nie mam wątpliwości, że jest lepszy? Dodam, że oglądam głównie filmy hd z komputera oraz gram na x360.
 
Ostatnia edycja:

pikus1975

New member
Chyba zdecyduję się na tego LG. Obym się tylko nie zawiódł. 5 lat gwarancji w panasonicu mnie nie przekonuje. I tak nigdy nie miałem tak długo telewizora. A za 5 lat i tak będą nowe technologie. Mam nadzieje ze nie same 3D
 

pikus1975

New member
Jutro wybieram się po telewizor. Mam do wyboru LG pv250 lub LG pv450. Ten drugi model jest 3D i zastanawiam się czy nie dołożyć 500 zł. Jak myślicie, czy warto?
 

pikus1975

New member
Wybrałem jednak Panasonica TX-p50u30e i na razie jestem zadowolony. Teraz mając plazme i lcd w drugim pokoju muszę stwierdzić że filmy wyglądają na plazmie lepiej. Ale zdjęcia i gry chyba gorzej. Być może to kwestia przyzwyczajenia bo to moja pierwsza plazma.
 
Do góry