Muzyka w domu i do samochodu

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie masz gdzie odtworzyć, czy nie chcesz/nie kupiłeś abonamentu?

Na ten moment nie mam gdzie. Dopiero po nowym roku.

Masz bardzo tanie konta z tidal/spotify na allegro. Chyba ze nie preferujesz tego typu serwisów.

David Glimour
Richard thompson
Tracy Chapman

Moze coś co się spodoba

Tych znam i lubię. Chodziło mi o konkretną płytę Jonesa Chrisa, którego podałeś. Nie kojarzyłem gościa. Już sobie poradziłem. Miałem na myśli też instrumentalne płyty.

Jak macie coś ciekawego to wrzucajcie.
 

artiz_

New member
Bez reklam
Na ten moment nie mam gdzie. Dopiero po nowym roku.



Tych znam i lubię. Chodziło mi o konkretną płytę Jonesa Chrisa, którego podałeś. Nie kojarzyłem gościa. Już sobie poradziłem. Miałem na myśli też instrumentalne płyty.

Jak macie coś ciekawego to wrzucajcie.
Posłuchaj sobie płyty z kawałkiem Ain't got love
Spodoba ci się.
Niestety nie pamietam jaki tytuł nosi album

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dla niego? Może Doda? Znam osoby które zarzucały jedno i to samo.u metallica, a teraz jest inaczej. Jest dobrze nagrana płyta.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie dziś płyta tej Pani ( Jennifer Warnes The Hunter) pożyczona jakiś czas temu od znajomego. Przyjemna płyta na zimowe wieczory.

[youtube]c_alN-IzNFM[/youtube][/QUOTE]


Swoją drogą słuchając tej płyty uświadomiłem sobie, że u mnie jednak "rządzi" męski wokal. Mało w mojej płytotece damskich wokali. Pewnie też dla tego , że jednak króluje rock n roll :)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Za kółko na pewno nie. Tak jak pisałem takie wieczorne granie. Choć w niektórych kawałkach bas mnie zaskoczył :) Aż podskoczyłem :)


nowa płyta Metallici „Hardwired…To Self-Destruct” jest mocarna... chyba wszystkie kawałki mi się podobają

Na razie tylko raz odsłuchałem. Nie zniechęciła mnie , a czasem tak bywa jak są duże oczekiwania co do nowej płyty takiej kapeli. Mam ich wszystkie płyty. Najlepsza to na pewno nie będzie, ale biorąc pod uwagę jakie płyty dziś powstają nie jest źle. Czas pokarze, muszę jeszcze ze 2-3 razy odsłuchać.
 
Ostatnia edycja:

Whiplash

New member
Bez reklam
Najgorsza brzmieniowo i materiałowo to bezapelacyjnie St. Anger. Tego albumu nie da sie sluchac. A Hardwired non stop slucham w aucie i w domu. Po wielu odsluchach album finalnie bardzo mi sie podoba, piekne brzmienie to przede wszystkim. Piosenki wpadaja w ucho, aczkolwiek 2CD to za wiele. Jakby album byl klasycznie jednoplytowy, wywalajac Halo on Fire, Confusion, Am I Savage, ManUn Kind i Here Comes Revenge to wydawnictwo bylo by najlepsze od Black Albumu. Czasy sie zmieniaja, chyba nikt nie spodziewal sie nowego Mastera. Death magnetic tez pod wzgledem materialu byl bardzo fajny, szkoda tylko ze mastering skutecznie zniecheca do sluchania tego albumu.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Wg. Ciebie która jest najlepsza skoro ta jest najgorsza?:) Pytam z ciekawości..:)


Kill 'Em All, Ride the Lightning, Metallica no i oczywiście S&M.

A co ma do tego że jest dobrze nagrana? Jest po prostu nudna, ze dwie piosenki są dobre, reszta mocno średnia i tyle.
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
7ea3212c24a8628ddc4a2ed9b1b3bd77.jpg


Zobaczcie co nabyłem, ciekawe czy brzmienie faktycznie jak ze starych nagrań, dowiem się po wigilii.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Borixon masz wersję cd do porównania? Znajomy ostatnio nabył Alphaville album Forever Young LP bodajże z 1984 roku i mówi, że jakością zabija cd:D
 
Do góry