Muzyka w domu i do samochodu

sentyzibi

Well-known member
Kilka dni temu widziałem tę grupę na żywo,
a dzisiaj sobie wspominam słuchając w samochodzie:

[youtube]KEFa1f_WCms[/youtube]
[youtube]u5G1D9XO_C4[/youtube]
 

Caparzo

New member
Bez reklam
A ja ostatnio zajeżdżam Twenty One Pilots.Blurryface to jak dla mnie płyta roku.Choć wolę ostre granie,to ci dwaj goście mnie zaskoczyli :)
https://www.youtube.com/watch?v=pXRviuL6vMY

P.S Jak wy to robicie,że wyskakuje Wam okienko z YT?

musisz zrobić tak, szukaj opcji udostepnij i wtedy pojawi ci się ten link ->https://youtu.be/pXRviuL6vMY
z tego linku musisz skopiować ost ciąg liter i cyfr za ostatnim ukośnikiem / czyli są to pXRviuL6vMY
ten ciąg wstawiasz pomiędzy [youtube.] [/youtube.] (tylko bez tych kropek)

i jest [youtube]pXRviuL6vMY[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ew. możesz skopiować z paska w przeglądarce:

To (podkreślone):

111.jpg


a następnie wkleić pomiędzy to, tak jak Caparzo wyżej napisał:

2222.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To jeszcze raz może ktoś tak samo łopatologicznie wyjaśni jak wklejać foto pomiędzy tekst?
Nie chodzi mi o korzystanie z zewnętrznych serwerów hostingowych tylko wklejanie załącznika z dysku, jako plik. Normalnie zawsze wylądują na końcu tekstu. Niektórzy jednak wklejają kilka zdjęć i dopiero pod nimi teksty lub opisy.
Chodzi o wpisanie załącznika do , a konkretnie skąd (jak) wskazać foto, plik, jego nazwę by pojawił się między nawiasami? W opcjach zaawansowanych po kliknięciu "wklej obraz" pojawia się tylko adres URL (z sieci prosta rzecz), a nie ścieżka na dysku(?). Jak to obejść?
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Krzychu chyba dzisiaj będą fotki.... ;-)
Ja wstawiłem przez postimage.org, nie wiem czy jak wstawić z dysku a później robiąc coś na dysku np. przeniesiesz je w inne miejsce to fotki na forum znikną bo zmienisz im ścieżkę przypisana do miejsca w którym były na pocztku jak je wklejales. Dlatego chyba lepiej jak wkleisz poprzez serwer bo one tam będą bez względu na to co byś nie robił na swoim dysku...
Chyba ze się mylę to mnie poprawcie..... ;-)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Też tak sądzę, to bezpieczniejsze. Pytałem, bo wiem, że jest taka możliwość, czasem może się przydać ;)
Fotki miały być, ale wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik, dlatego czekam jeszcze na kilka drobiazgów kosmetycznych, na niektóre będę musiał poczekać nawet miesiąc... :(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Świetnie brzmi na głośnikach, jak ktoś znajdzie całość (o ile jest) to śmiało wrzucać:

[youtube]cqtug3RS17s[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Informatyk z Warszawy i jego instrument.
Połączenie dopasowanych do siebie - 8 dysków twardych, 64 stacji dyskietek i 2 skanerów.

[youtube]Oym7B7YidKs[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry