Muzyka w domu i do samochodu

eedviking

Banned
Z serialu Deutschland 83. :D;)
[youtube]9T3Xz5elbe4[/youtube]

[youtube]Lur-SGl3uw8[/youtube]

[youtube]J_cVCtw7iLA[/youtube]

To już nie z serialu, ale warto zapodać. :D;)

[youtube]vialYSGU73k[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Tribunek88

New member
W samochodzie mogę słuchać w nieskończoność Dj-a Bobo, w domu zresztą też, nadaje totalnego dynamizmu, ale zarazem nie rozprasza. Nie wiem, jak ten gość to zrobił, ale jego piosenki są ponadczasowe, lata mijają, a to jest wściekle dobre, choć pozornie proste.
 

sentyzibi

Well-known member
A ja ostatniej soboty miałem okazję posłuchać sobie na żywo kilku zespołów i odkryłem jeden, którego wcześniej nie znałem, a nawet mnie się spodobał.
[youtube]oAnoHjPpsTg[/youtube]
 

sentyzibi

Well-known member
Ha, jako iż nikt nie pisze, przyszło mi zostawić post pod postem.
Wracając do mojego ostatniego słuchania i oglądania na żywo, to na tej samej scenie co grał dość młody Toseland wystąpili też dojrzali panowie z Blue Oyster Cult.

[youtube]IM0im3V8HlU[/youtube]
 

sentyzibi

Well-known member
Czyli byłeś na RAMBLIN'MAN FAIR FESTIVAL w UK??? :D
Musiało być zapiździście, i był Marillion i Dream Theater i Saxon ... :(

Tak, tam właśnie byłem z córką. Niestety tylko w sobotę, więc Marillion nie widziałem ( tylko Toseland, FM, BOC, Saxon, DT i Scorpions ), ale i tak było jak to określiłeś zapiździście. Po dwóch dniach jeszcze bolały mnie ramiona i łydki, a głos zacząłem odzyskiwać dopiero we środę. Żona się śmiała, że w końcu nie zrzędzę, ale córa nie mogła wyjść z podziwu, jak takie wapniaki pod sceną mogą się jeszcze bawić, a emeryci na scenie. Ale jej też się bardzo podobało, i muza, i atmosfera... i wszystko.
 

eedviking

Banned
:D:D:D:D:D:D:D:mrgreen:
Małolaty nie doceniają nas wapniaków, aż do zdziwka, które zawsze nadejdzie. :D;)
Zazdraszczając Ci, pozdrawiam Ciebie i familję. ;)

Dla Was namiastka kapeli Cars. :D;)
[youtube]uVXy7AsjvL4[/youtube]
 

sentyzibi

Well-known member
:D:D:D:D:D:D:D:mrgreen:
Małolaty nie doceniają nas wapniaków, aż do zdziwka, które zawsze nadejdzie. :D;)
Zazdraszczając Ci, pozdrawiam Ciebie i familję. ;)

Dziękuję bardzo, również w imieniu familii i też pozdrawiam Ciebie wraz z Twoją rodziną.
A zamiast piosenki dziś fotka:
 

Attachments

  • DSCN7131.jpg
    DSCN7131.jpg
    40 KB · Wyś: 35
  • DSCN7157.jpg
    DSCN7157.jpg
    50,1 KB · Wyś: 38
  • DSCN7148.jpg
    DSCN7148.jpg
    32 KB · Wyś: 35

Majlosz

New member
To moje ulubione zespoły: Type O'Negative, Guneses Roses, Depeche Mode, Lacuna Coil, Metallica, Rammstein, Nirvana,Children of Bodom, Sonata Arctica,Vision divine,Sabaton,Platitude,Trivium,Entwine,Norther,Lethal Guest,Avenged Sevenfold,My Own Grave, The kiss, system of down itp.
 

przybywoj81

New member
Ok, za chwile zobaczę tu żarty z mojej osoby, ale... w aucie i w domu słucham Stachurskiego i Modern Talking. To może i obciach, ale daje kopa i dobry nastrój, a to jest bezcenne. Wklejać niczego nie będę, bo to kawałki które każdy kojarzy, mimo ich obciachowości :p
 

sentyzibi

Well-known member
Ok, za chwile zobaczę tu żarty z mojej osoby, ale... w aucie i w domu słucham Stachurskiego i Modern Talking. To może i obciach, ale daje kopa i dobry nastrój, a to jest bezcenne. Wklejać niczego nie będę, bo to kawałki które każdy kojarzy, mimo ich obciachowości :p

Ależ kolego/koleżanko?, to jest kulturalne publiczne forum i każdy ma prawo do przedstawienia swoich upodobań, argumentów i opinii, jeśli tylko nie stosuje się agresywnych i obraźliwych wypowiedzi w stosunku do mających inne gusta forumowiczów.

Ja natomiast właśnie "wkleję" coś zespołu, który królował dzisiaj w moim odtwarzaczu:
Status Quo ( prywatnie zwany przeze mnie Bandą Janosika ).

[youtube]dG2jj-aIl-A[/youtube]
 

natec90

New member
Pomysł z słuchaniem audiobooków w samochodzie jest świetny. Sam lubię czytać a nie zawsze jest czas. Nieraz warto wydać na audiobook i posłuchać. Oczytanym warto być. W tym przypadku obsłuchany ale to daje ten sam efekt w postaci wiedzy i sporej liczby tematów do poruszenia. Warto czytać książki.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Koledzy mam pytanie. Słuchał ktoś tych "testowych" płyt?? Przesluchalem Dali CD 3szt i są fajne. Widziałem że sporo jest Marantza czy B&W.. Ktoś coś poleci??
 

laria

New member
Audiobooki motywacyjne to jest coś. Nie tylko można ich słuchać w samochodzie czy w domu, ale również w komunikacji miejskiej, na siłowni czy podczas biegania.
 

marstef

Member
Bez reklam
Ostatnio wpadła mi w ręce płyta The Waterboys "Modern Blues". Całkiem sympatyczna grupa.

[youtube]7_4EhpohXNQ&list=PL1DB_erApX8CL3IJ5BAHWXxTTMNAtJaWS[/youtube]
 
Do góry