Muzyka w domu i do samochodu

DrWredman

Active member
Siedzę sobie w robocie i na słuchawkach leci cały album:

220px-Todd_Terje_-_It%27s_Album_Time_album_cover.png


Dla mnie rewelacja !!!!!!
 

sentyzibi

Well-known member
No proszę. Zupełnie o nich zapomniałem, a tu w radio mówią, że wydali w tym roku nowy album.
Choć kilogramów przybyło i włosy już nie tapirowane, ale dalej fajny kalifornijski "glam".

[youtube]Cx9otDLjwTc[/youtube]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
 

sentyzibi

Well-known member
Wprawdzie to już trzy miesiące minęło od wydania ich ostatniego albumu, ale radio codziennie atakuje mnie tymi dwiema piosenkami.

[youtube]TRqiFPpw2fY[/youtube]

[youtube]Fus1kX-nFbo[/youtube]


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
 

sentyzibi

Well-known member
Co prawda, to prawda. Na szczęście w aucie też mam radio z DAB, więc słucham stacji, na której świąteczne piosenki są rzadko ( przynajmniej na razie ).
d5419dc59d278f23b073ce8176c2881e.jpg


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
 

sentyzibi

Well-known member
Starsi Panowie z międzynarodowej grupy Scorpions wypuścili kolejny składak ze swoimi balladami, na którym zamieścili trzy nowe niepublikowane kawałki ( data wydania 24.11.2017 ). Dla tych co znają ich tylko z gwizdanej piosenki może być okazja do posłuchania też innych dzieł, a a ci co ich znają dobrze i lubią, to sami stwierdzą czy warto.

[youtube]tMui4IVW0BM[/youtube]



I "dinozaury" ze Szwecji też mają nową płytę ( wyszła 20.10.2017 )

[youtube]5Ij5frweOfw[/youtube]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
 

sentyzibi

Well-known member
Zapowiada się soczyście jak za dawnych lat... również Saxon wydaje nową płytę. Ma wyjść za dwa miesiące (dokładnie 2 lutego), a teraz przedsmak nowego albumu: singiel go promujący

[youtube]BXhXjKigrW0[/youtube]
 

sentyzibi

Well-known member
A dziś coś nieco nowszego. Singiel z wydanej 5 miesięcy temu albumu "4" supergrupy BCC.

[youtube]s7FssPpNG2w[/youtube]



Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
 

Dubek

Member
Bez reklam
U mnie dzisiaj cały dzień Tame Impala - Currents. genialna płyta :)

[YOUTUBE]http://youtu.be/hefh9dFnChY[/YOUTUBE]
 
Ostatnia edycja:

Darek9W

New member
U mnie najczęściej w samochodzie leci radio. Mam zepsuty odtwarzacz i jakoś nie śpieszy mi się z naprawą. Najważniejsze, aby słuchana przez ze mnie muzyka była żywa i głośna:)
 

sentyzibi

Well-known member
Zapowiedź nowej płyty Skindred, która ukaże się za nieco ponad dwa miesiące, ale kawałek ją promujący Machine już lata w radio.
[youtube]vZ3aH5htYYI[/youtube]


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry