Mundial 2014 a jakość TVP...

Status
Zamknięty.

Forest89

Active member
Bez reklam
Niewiem jak Wy panowie, ale jak dla mnie jakość tego co serwuje nam TVP podczas tegorocznych mistrzostw na prawdę urąga wszystkiemu. Meczów szczególnie na TVP2 HD nie da się oglądać... trawa poprostu pływa, ewidetnie coś jest skopcone i niewiem czy to bitrate czy jakiś problem z wysyłem do polski bo jak wiemy jako chyba jedyny kraj w europie nie transmitowaliśmy ceremonii otwarcia a redaktorek w studiu jeszcze bezczelnie kłamał, że problem jest co dojściem sygnału dla całej europy... jakby nie wiedział, że sporo ludzi ma niemieckie, francuskie, angielskie programy FTA na satelicie i był LIVE z ceremonii bez problemu, ale nie ważne... ;) Co do jakości to poprostu kaszana i od wczoraj przełączam na ZDF HD i jak ktoś chce oglądać prawdziwe HD to polecam właśnie niemców, obraz żyleta! Bitrate podchodzi pod 20Mbps.
 

radier

Member
Bez reklam
Potwierdzam. W weekend na paru meczach widziałem takie cykliczne zakłócenia w dolnej części ekranu. Ja co prawda odbieram to pseudo HD w DVB-T, ale skoro to samo jest na satelicie to lipa.

Całe TVP nadaje się na śmietnik.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
No właśnie teraz zobaczyłem ten wątek, poprostu rzadko wchodzę na Offtop ;)
radier, nie martw się, różnicy między DVB-T a DVB-S nie ma żadnej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry