Multimedialny amp

zuto

New member
Witam

W porównaniu do innych pytających mam troszeczkę inny dylemat.
O ile w kwestiach dźwięku to sporo można posiłkować się na forum samym czytaniem, oraz również odsłuchem na żywo, to jednak w tematach multimedialności już jest trochę gorzej.
A teraz o co mi chodzi... mam zamiar wymienić swój amp (Onkyo TX SR606) na coś z nowszej generacji.
Myśli krążą wokół: DENON AVR-2313, HARMAN/KARDON AVR370, YAMAHA RX-A820, ONKYO TX-NR809 ... lub coś podobnego.
Wymagania: PreOut, HDMI out min. x2, LAN, 4K, ...
I teraz najważniejsze, nie pytam jak to zagra i w jakiej muzyce i w jakim pomieszczeniu. Pytanie jest który z tych (lub innych) ma najbardziej rozbudowane sterownie przez smartfony, ale takie żebym mógł również startować muzykę która jest na NAS'sie bez włączania TV, zmieniać ustawienia dźwięku itp.
Z tego co pobieżnie popróbowałem w trybie testowym ich apki na smartfonie, to wstępnie widzę że najlepiej radzi sobie z tym Yamaha, później Onkyo. Reszta traktuje smartfon raczej jako zastępnik pilota, a mnie nie tylko o to chodzi.
Teraz patrząc raczej pod względem dźwięku i wogóle charakterystyki najbardziej leży mi chyba H/K (na domiar złego AVR370 jak narazie jeszcze nigdzie nie jest dobrze przetestowany).
Ma ktoś doczynienia z tymi "bajerami" do sterowania ww. producentów? Jeżeli tak to może jakaś mała sugestia i wskazówka dla niezdecydowanego... :?
 

mariusz67

Member
Bez reklam
Czy macie mozliwosc ustawienia ulubione i wszystkie sa kanaly czy wam uciekaja z ulubionych .Bo mnie cos bierze pisze do UPC a oni olewaja ten problem .
 
Do góry