MU8002 czy KS9500

makus3

Member
co sądzicie brac model 65 cali mu8002 za 7600 czy warto doplacic do 9000 i brac ks9500 z 4letnia gwarancja ? dodam ze zalezalo nie przepadam za matryca curved a w ks taka niestety jest. Odczoje roznice jakosci w ks ?
 

pepka

Member
Bez reklam
9500 to topowy model z zeszłego roku, mu8002 to dobra, średnia półka. Przy obecnej promocji w Saturnie, można się faktycznie zastanowić (mnie osobiście curved odrzuca). Jak MU wróci do regularnej ceny, wtedy już nie bardzo się opłaca...
 

Itachi

New member
Posiadam 55ks9000 i jestem bardzo zadowolony, też obawiałem się zakrzywienia, ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłem i na chwilę obecna myślę, że następny telewizor też chce zakrzywiony.

Zakrzywianie nie jest odczuwalne, przynajmniej u mnie(55 cali), nie mam problemu oglądać telewizji pod kontem, bo obraz jest na prawdę dobry, choć na wprost jest najładniejszy.

Z czystym sumieniem mogę polecić, wiadomo każdy ma inne preferencje, wiec najlepiej zamówić przez internet i w razie czego w ciągu 14 dni oddać.

Jeżeli ten ks9500 jest z matrixmedia to polecam firmę, telewizor ma rzeczywiste 4 lata gwarancji(pisałem do samsunga by sprawdzili), po zakupie podaje się im numery seryjne i go rejestrują.

Edit, pomyliłem model ks 9500 z 9000, posiadam ks9000 i zdecydowanie wolał bym ks9000 niż mu8000 wiec ks9500 tym bardziej bym brał:)
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Żaden z tych TV na EDGE LED nie ma startu do 65KS9500 z uwagi na FALD
i 150 stref wygaszania . Kwestia czy jesteś w stanie zaakceptować Curved.
 

makus3

Member
zaakceptowal bym nie wiem jak sie curvedy sprawuja w pomieszczeniach jasnych co pada na nie w dzien swiatlo sloneczne, martwi mnie jeszcze wykonanie obudowy KS-ow ludzie pisza ze obudowa skrzypi, jest na zatrzaskach i po jakims czasie uzytkowania pod wplywem nagrzewania sie zaczyna rozkladac :/
 

czarek46

Banned
Jeśli w tym curved obudowa nie odkleja się ze względu na krztałt , bo zakrzywiony materiał trudniej odkształcić pod wpływem ciepła a tobie pasuje obraz to bierz go . Ale ja bym nie ryzykował wiedząc że w serii KS ,KU czy podobnej są jakieś jaja z obudowa sklejaną taśmą ,,,,, za co dla mnie to już kryminał .... jak wiem że coś ma złe opinie to nawet gdyby miało obudowę z diamentów to nie wezme .Mam tv z serii MU , i w nim jest już mocniejszy plastik to widać i czuć że sztywny , a wyprofilowane rogi dają poczucie że pod wpływem ciepła nie odejdzie .... ale twoje pieniądze i twoja decyzja .....
 

Itachi

New member
Ks9500 nie będzie miał problemu w jasnych pomieszczeniach, ponieważ ma jakąś powłokę odbijającą światło(czy coś takiego, ale bardzo dobrze się spisuje), u mnie na ks9000 światło pada z lewa i nigdy nie było żadnego problemu(bez różnicy czy okno zasłonięte, czy wieczór czy pada dużo światła do pokoju, w każdym wypadku obraz jest super)

Co do odklejania matryc, uważam, że z igły, robione są widły, jakieś problemy pewnie występują, ale na pewno nie na tak duża skale jak piszą na forach:) I z tego co można wywnioskować, największy problem ma model ks7000, wiec spokojnie możesz ks9500 brać, w razie jakiś problemów 14 dniowy zwrot, albo gwarancja :)

Co do zakrzywianego ekranu, jak naprawdę się go obawiasz i nie chcesz tv zwracać, to warto u kogoś w domu pooglądać chwile telewizje, na pewno nie sugeruj się jak to wygląda w sklepie, bo jest znacząco gorzej niż na real.
 
Do góry