MPEG-4 w tx-p50vt30e

zimmistrz

New member
Witam. Mam problem z odtwarzaniem bezpośrednio na telewizorze(przez pendrive), niektórych filmów w formatach MPEG-4. Prawie wszystkie próby odtworzenia takiego pliku kończą się podobnie- nieznacznie zwiększona prędkość obrazu i brak dźwięku. Próbowałem kilku różnych plików w tym formacie i zawsze kończy się tak samo, niezależnie od wielkości jaką zajmują na dysku. Ten typ tak ma, czy to wada oprogramowania tv czy samego tv?
 

Byrd66

New member
Witam. Mam problem z odtwarzaniem bezpośrednio na telewizorze(przez pendrive), niektórych filmów w formatach MPEG-4. Prawie wszystkie próby odtworzenia takiego pliku kończą się podobnie- nieznacznie zwiększona prędkość obrazu i brak dźwięku. Próbowałem kilku różnych plików w tym formacie i zawsze kończy się tak samo, niezależnie od wielkości jaką zajmują na dysku. Ten typ tak ma, czy to wada oprogramowania tv czy samego tv?
Powiem tak - Panasonic naprawdę kiepsko dopracował odtwarzacz plików w serii 30. Nie odtwarza nawet plików, które są wyszczególnione w instrukcji, a mimo skarg użytkowników w ogóle tego nie poprawiają. Wypadałoby napisać do nich, żeby wzorem innych producentów wypuszczali nowe oprogramowanie, które dodaje i usprawnia tv, a na razie co nowsze wersje właściwie nic nie zmieniają.
 

zimmistrz

New member
Wielka szkoda. Właściwie miałem nadzieję, że pomoże tutaj aktualizacja softu telewizora gdy w końcu podłącze go do sieci wifi(na dniach), lecz teraz mam wątpliwości czy jakakolwiek aktualizacja istnieje.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Powiem tak - Panasonic naprawdę kiepsko dopracował odtwarzacz plików w serii 30. Nie odtwarza nawet plików, które są wyszczególnione w instrukcji, a mimo skarg użytkowników w ogóle tego nie poprawiają. Wypadałoby napisać do nich, żeby wzorem innych producentów wypuszczali nowe oprogramowanie, które dodaje i usprawnia tv, a na razie co nowsze wersje właściwie nic nie zmieniają.

Co za bzdury piszesz!.Czyta praktycznie wszystkie avi,ki.MKV .Co jak co ale jesli mamy zrobiony dobrze w dobrej jakosci plik:hmm: to obraz jest niesamowicie plastyczny.
 

Byrd66

New member
Co za bzdury piszesz!.Czyta praktycznie wszystkie avi,ki.MKV .Co jak co ale jesli mamy zrobiony dobrze w dobrej jakosci plik:hmm: to obraz jest niesamowicie plastyczny.
Hmm żadnego pliku MP4 mi dobrze nie odtwarza, w wmv (każdego rodzaju jaki mam) nie ma dźwięku. W plikach mov z aparatu (o specyfikacji identycznej z instrukcją) też nie ma dźwięku. Chyba tak nie powinno być.
 

zimmistrz

New member
Avi i MKVki czyta bez problemu. Schody właśnie zaczynają się przy MP4.
Byrd66 aktualizowałeś soft?Tzn o ile jest taka aktualizacja..
 

Byrd66

New member
Avi i MKVki czyta bez problemu. Schody właśnie zaczynają się przy MP4.
Byrd66 aktualizowałeś soft?Tzn o ile jest taka aktualizacja..
Mam najnowszy. Nie zauważyłem żadnych zmian w obsłudze plików, a to 3 soft. Większość MKV też czyta bez problemu, ale zdarzają się takie, w których obraz staje po 3 sekundach - można przewijać i zaraz po tym znowu staje. Często też mam pikselozę przy zmianach scen.
 
Do góry