Moze sie nie znam;)

HorryPortier

New member
ale,nie czaje!Czemu 80% ludzi oferuje,zachwala,poleca marke Jamo?O co kaman???Jakies benefity,profity,czy co?
Pozdrawiam:):hmm:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widać że masz racje .
Po prostu się nie znasz.
Jest coś co się nazywa cena do jakości
I modele Jamo rewelacyjnie się wpisują
w ten system.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tym razem też się mijasz z prawdą. Aż tak dobrze to niema. Ale Jamo to bardzo solidna firma należącą obecnie do Klipsha
Google Tłumacz
http://www.hdtv.com.pl/forum/relacj...izyty-w-fabryce-glosnikow-klipscha-w-usa.html
Możesz spokojnie polecać innym. Nikt się nie rozczaruje w klasie cenowej.
JAMO, KOLUMNY GŁO�NIKOWE, SYSTEMY KINA DOMOWEGO, HI-FI, GŁO�NIKI

reference.jpg


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

schwarz

New member
To forum specyficznie promuje Jamo ale pomijając ten fakt firma ta produkuje bardzo fajne pod wieloma względami, kompromisowe i przede wszystkim tanie zestawy kolumn. Widocznie swoją ofertą trafia w wiele gustów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bez komentarza.
Podajemy najlepsze oferty w klasie cenowej.
Znasz lepsze napisz na tym polega forum.
Trzymaj się tematu i nie twórz opinii o użytkownikach.
 

dukerocky

New member
Koledzy mają rację - w tym przedziale cenowym Jamo ma tylko kilku konkurentów i dlatego są promowane. Promowane są często QQ5000 i też napiszesz że mają za to prowizję. Ja się rozglądam powoli za kinem domowym i słuchałem sporo głośników w takim przedziale cenowym i wybór na 90% padnie właśnie na Jamo, choć sprzętu nie sprzedaję i nie mam nic z tego...
Chyba będę dysponował dużo większą kasą to się zastanowię;)
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Tonsil stosunek jakość/cena ma dużo lepszą od Jamo a jednak jest tutaj strasznie spychany na margines. Więc coś w tym polecaniu Jamo musi być. Ostatnio miałem mały przykładzik. Chciałem kupić fotel. Nowy ale taki sam wzór jak obecnie posiadany tylko w innym kolorze. Nowy kosztował 300zł. Sprzedawca zaproponował mi, że za 150 zł pomaluje mi na wybrany kolor drewniane elementy i naciągnie nową tapicerkę. Później okazało się, że tam pracuje mój kolega. Powiedział, że na nowym fotelu zarobiłby 40zł. Na renowacji starego zarobił 80 :d
 

killpit

New member
Może dla ciebie gra lepiej Tonsil a dla mnie Jamo każdy powinien wysłuchać głośników przed zakupem,ale zauważyłem że ostatnio ludzie coraz częściej szukają dziury w całym kombinują biadolą pierdoły marudzą jak baba w sklepie z ciuchami :) przykre ,ale prawdziwe.Do sklepu idziesz wybierasz kupujesz.
 

Kejup

Member
Bez reklam
Myślę, że nikt tu nic nie promuje. Tak jak piszą chłopaki po prostu JAMO jest całkiem niezłym sprzętem za tę kasę. Ja jak kupowałem sprzęcik to też byłem napalony na JAMO a mimo to chłopaki doradzali mi KLIPSCHA czy JBL itd. z tym że te zestawy były dużo droższe i musiał bym za jakiś czas dokupywać suba a niestety nie miałem takiej opcji gdyż miałem ściśle ustalony budżet. Kupiłem Jamo s608 i jestem z nich bardzo zadowolony jak rownież żonka się cieszy gdyż te kolumny wyglądają naprawdę jak dużo droższe.
Jest jeszcze jedna rzecz która pomaga firmie JAMO aby w tak szerokim stopniu zaistnieć, mianowicie dostępność tych kolumn w sklepach, prawie wszędzie je mają a to duży plus szczególnie dla ludzi nie mających w pobliżu domu profesjonalnych sklepów audio.

Pozdro!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
widać że głodnemu chleb na myśli.
Pewnie w swoim życiu kierują się wyłącznie prowizjami i na tej samej płaszczyźnie próbują umieścić innych.
Ale dobre w klasie cenowej jest po prostu dobre i samo się obroni.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
ale,nie czaje!Czemu 80% ludzi oferuje,zachwala,poleca marke Jamo?O co kaman???Jakies benefity,profity,czy co?
Pozdrawiam:):hmm:

Mi tez nie podoba sie brzmienie Jamo. Juz nawet kiedys pytalem o cos podobnego co ty teraz. Tylko, ze ja zarzucilem, ze nikt nie poleca niemieckich marek (quadral, canton itp) Faktycznie duzo tu Jamo, ale olac to- JBL i tak gra lepiej, a oni niech sluchaja tego bzyczenia. To nie twoj klopot. Kazdy kupuje co mu tam pasuje. :D
 

fido920

Member
A ja zainwestowałem w renowację starej konstrukcji Tonsila (Saba CE 9596)-zamówiłem same głośniki w zakładzie gdzie je ciągle produkują (350 pln)...Wyczytałem, że niektóre tonsilowskie głośniki zamawiają z zakładu we Wrześni firmy które produkują sprzęt audiofilski...Myślę, że wcale źle nie zagrają, dzisiaj każdej firmie przyświeca cel ZYSK...Kiedyś była komuna i mogły liczyć się ambicję kostruktora...A takich mieliśmy i mamy chyba nienajgorszych ;)
 
Do góry