Może jakiś test Yamahy-765

Forest89

Active member
Bez reklam
No to ich nie rozumiem. Amplituner świetny, ale dzisiaj taki świat, że ludzie już nie chcą kupować w ciemno. Opierają się na testach, opiniach itd. Trzeba ich pogonić :p
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ja to robię przy każdej okazji ale mnie zl......
Teraz czas na Was, proponuję po kilka maili na skrzynkę i może załapią.
 

hawk11

New member
Coś z tym Audio Klanem nie halo w takim razie. Wyślę do nich @. A tak przy okazji to podnieśli minimalnie ceny chyba (Yamahy) bo mój sprzedawca powiedział że u nich tak jest - dzisiaj tak a jutro tak, że z nimi to tak jest i nie za bardzo chcą od nich brać sprzęt (Yamahy). Nie wiem czy tak naprawdę jest ale oni wolą brać sprzęt od innych. Black czy jest tak naprawdę?
 

python636

New member
dzwięk 2.1

Do użytkownikówYamaszki RXV 765 a widzę, że grono ich się powieksza ;)
Może będziecie wiedziec coś na ten temat??
Orientujecie sie jak uzyskać na ampli Yamahy RXV 765 scenę dzwieku 2.1 ??
Po uruchomieniu podczas odsłuchu muzyki w 2 ch stereo subwoofer nie gra ponieważ ampli nie wysyła sygnału na suba, jak uzyskać w takim razie 2.1 ch stereo. (a może to jest niemożliwe)
I jeszcze pytanie jaka jest różnica w 7 CH ENHANCER , 7 ch stereo ??
 

squad05

New member
python636 napisał:
Orientujecie sie jak uzyskać na ampli Yamahy RXV 765 scenę dzwieku 2.1 ??
Po uruchomieniu podczas odsłuchu muzyki w 2 ch stereo subwoofer nie gra ponieważ ampli nie wysyła sygnału na suba, jak uzyskać w takim razie 2.1 ch stereo. (a może to jest niemożliwe)
I jeszcze pytanie jaka jest różnica w 7 CH ENHANCER , 7 ch stereo ??
Witam, Mam rxv663 ale myslę, że bedzie podobnie.
Aby mieć 2.1 spróbuj użyc STRAIGHT.
7 CH ENHANCER trochę "podbarwia" - jest przeznaczony np do MP3
7 ch stereo - to rozłozenie normalnego stereo na wszystkie głośniki.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja cały czas mam 2.1. Żeby osiągnąć 2.0 to trzeba wcisnąć Pure Direct, wtedy u mnie świecą się tylko 2 kanały a tak to mam zawsze L, R i SW ;)
 

squad05

New member
A jaki tryb masz ustawiony??
Przy Pure Direct idzie tylko na 2 fronty, przy 2ch stereo również.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zwrotnik

New member
Witam
Pytanie do posiadaczy modelu 765 - jakie głośniki dobierać do tego amplitunera, tzn. o jakim charakterze brzmienia ? Zupełnie nie znam amplitunerów Yamahy a nadszedł czas na wymianę mojego starego NADa T742. Niestety, potencjalny następca T747 jest trochę zbyt drogi. Wpadł mi w oko właśnie RXV 765. Wiem tylko z testów, że starsze amplitunery Yamahy miały opinie grających raczej przyjemniej z dobrym wypełnieniem. Stary NAD grał w "kinie" dość ciepło na średnicy ale i dynamicznie, znakomicie uzupełniał się z KEFami, które były żywe i ostrzejsze na wysokich tonach. Czy o modelu 765 Yamahy można powiedzieć, że gra dość ciepło, dynamicznie i nie kłuje w uszy ?
 
Do góry