Mówiło się o 4K a jest... 720p

Graczomaniak

New member
"Szczurakus/John 117 z PPE.pl" zachowuj się. Nie jesteś w oborze. Tam Cię już pobanowali to teraz tu trollujesz.

A co do The order. To już przeszedłem ten "interaktywny filmik" za 250 zł. Grafika powala to fakt, ale niewiele tam gry w grze.

Niech za słabość ps4 świadczy fakt, że nawet twórcy gry otwarcie przyznali, że muszą zastosować format 21:9, a co za tym idzie czarne pasy czyli rozdzielczość 1920x800, bo inaczej gdyby gra była w full hd to musieliby obniżyć jakość grafiki.

Konsola za słaba :)
 
P

PlayStation

Guest
"Szczurakus/John 117 z PPE.pl" zachowuj się. Nie jesteś w oborze. Tam Cię już pobanowali to teraz tu trollujesz.

A co do The order. To już przeszedłem ten "interaktywny filmik" za 250 zł. Grafika powala to fakt, ale niewiele tam gry w grze.

Niech za słabość ps4 świadczy fakt, że nawet twórcy gry otwarcie przyznali, że muszą zastosować format 21:9, a co za tym idzie czarne pasy czyli rozdzielczość 1920x800, bo inaczej gdyby gra była w full hd to musieliby obniżyć jakość grafiki.

Konsola za słaba :)

Graczomaniak ;)... Tylko i wyłącznie szczurakus.
Może kiedyś wrócę, na razie nie kasowałem konta na ppe.pl
Więcej czasu jestem za Granicą... :hihi: Kasa.

John117 to mój młodszy brat, niedługo wraca na ppe.pl...tak słyszałem :shock:

Pozdro ;-)
 
P

PlayStation

Guest
Nie wróci. Sam Roger pisał.

Skończył się dzień dziecka i zdejmowanie mu kolejnych banów.

:)

Raczej wróci...

Co do samej gry...The Order 1886
Masz rację interaktywny film / gra
Graficznie The Order 1886 pokazał taki postęp, że tylko niektórzy producenci będą mogli sobie pozwolić na taką jakość,a co za tym idzie... budżet.
To już całkowicie nowa generacja.

No racja :shock: niewiele tam gry grze.
Ja uważam, że The Order 1886 miał po prostu miał pokazać w jakim kierunku powinni iść
producenci gier,a w szczególności pod kątem graficznym, oraz animacji :hihi: ludzików.
Można do tego jeszcze doliczyć...światło :shock:
Porównując The Order 1886 do tych gier, które pojawiły się już wcześniej na tą konsolę PS4
wyglądają jak gry z :hihi: PlayStation 2.
 

Graczomaniak

New member
Owszem grafika robi duże wrażenie. Jest to chyba na chwilę obecną najładniej wyglądająca gra na ps4. W ogóle nie widać kiedy kończy się filmik, a zaczyna sterowanie postacią.

Gdyby tak wyglądały wszystkie gry excluzywne to nikt by nie zarzucił konsoli słabych podzespołów.

Jak się twórca postara to widać efekty.

Pewnie z tego powodu niewiele tam gry w grze, bo przez 5 lat szlifowali grafikę. HeHe.

Ale druga część z pewnością to zmieni. Mają już to co najważniejsze. Cały silnik gry napisany od podstaw, znają już architekturę sprzętu i narzędzia developerskie etc.

Gra miała wielki potencjał. Klimat wylewa się z ekranu. Londyn masakruje.

Ale mimo wszystko mam nadzieję, że to tylko jednorazowy wybryk.

I gry nie pójdą w kierunku interaktywnych filmów.

To by było uśmiercenie tego hobby.

Jak chcę pooglądać film to idę do kina (domowego).

A kupując grę za 250zł oczekuję emocjonującej rozgrywki, a nie oglądania (świetnych i klimatycznych) filmików przerywanych krótkimi gameplayami.

I chyba nie jestem w tej opinii odosobniony, bo gra zostało właśnie z tego powodu ostro zjechana.

No i dość krótka jest.

Jak dla mnie 6/10.

Gdyby było więcej grania na te powiedzmy 10 godzin od bidy to zapewne oceny poszybowałyby w górę. Bo był potencjał ogromny.

Czekamy na The Order 2. Będzie na bank.
 
Ostatnia edycja:
P

PlayStation

Guest
Graczomaniak...;-)

Racja, gra została nieźle zjechana przez recenzentów.
Moja ocena :
Grafika " Tekstury, animacja " 10 /10
Gameplay " Miodność gry " 6 / 10
Lepiej się bawiłem przy...
Resident Evil 4 GameCube
Halo Combat Evolved Xbox

Jeszcze jedno... jestem za 60fps, ale nie przeszkadzało mi 30 fps.
Ogólnie chciałbym takie !!! gry w przyszłości w 1080p / 60fps będzie :shock:

Masz rację...Filmy nie różnią się od samej gry.
To chyba ? pierwsza gra, która pokazuje taki poziom. :shock:

Ps...
Miałeś futrzaka po drodze...Little Big Planet :wink:
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Gra miała wielki potencjał. Klimat wylewa się z ekranu. Londyn masakruje.
Ale mimo wszystko mam nadzieję, że to tylko jednorazowy wybryk.

I gry nie pójdą w kierunku interaktywnych filmów.

To by było uśmiercenie tego hobby.

Jak chcę pooglądać film to idę do kina (domowego).

Powiedz to gosciom z Ocullus Rift i wszystkim innym, ktorzy rozkrecaja VR i zajmuja sie narracja mediow, dostarczanych przy uzyciu tej techniki ;)
Odbieranie i przezywanie wydarzen w sposob sprawiajacy wrazenie bycia w centrum zdarzen (nawet jako bierny obserwator) dzieki goglomVR to zupelnoe inne historia, niz ogladanie, czy interakcja poprzez monitor.
Bez watpienia, to bedzie game changer, nie tylko dla gier, ale dla kina rozrywkowego, czy innych przedstawien medialnych, takich jak koncerty, eventy sportowe oraz niektore produkcje telewizyjne.
My zas, do tego czasu, w ktorym to sie rozwinie na dobre, zdazymy sie do takiej techniki i towarzyszacych jej sposobow narracji przekonac, lub stracic zainteresowanie, albo nawet nie dozyc.

Podsumowujac krotko, mysle ze Twoje oczekiwania sie nie spelnia i tak wlasnie w przyszlosci bedzie, bo to jest the next big thing i swiat to "kupi".
 
Ostatnia edycja:
Do góry