Motorstorm Pacific Rift!!

Mefju

New member
Witam wszystkich , z 2 dni temu dostałem moją kopię Motorstorma PF , uważam , że gra rządzi :D Dodano dużo fajnych maszyn np. monster trucki itp. , nowe mapy , grafika na prawdę super i kierowcy też nieźli bo nie dają się tak po prostu ominąć tylko będą cię atakować i walić przyśpieszenie kiedy tylko się da.Grając czasem sam się dziwie , że daje radę wygrać dany wyścig , wyścigi są bardzo dynamiczne , praktycznie nie wiesz co się dzieje :pP super widoki.Polecam i czekam na waszę opinię ;) Chętnie pojeżdze z kimś kiedyś na online bo jeszcze nie próbowałem :krol:
 

Dawidowski1000

New member
The Festival - I co dalej?

Mam pytanie odnosnie Motorstorm PR, przejechaniu The festival zostało mi do odblokowania we wszystkich czterech strefach po 6 wyscigów, ale problem polega na tym, że są one zablokowane, a wszystkie poprzednie ukończyłem! Trochę to dziwne bo nie moge kontynuować Fesivalu. Jakieś pomysły i sugestie mile widziane.
 

k0val

New member
ostatnio ściągnąłem demko z PS i powiem że liczyłem na lepszą grafe niż w jedynce ale nadal jest to dla mnie identyczny motorstorm już lepiej kupić pierwszą część
 

Mefju

New member
Nie oceniaj gry po demku , ogólnie grałem w 2 części i oczywiście PR wygrywa, więcej wyścigów , aut , lepsza grafika , a totalna rzeźnia podczas jazdy była też w 1 , no ale czemu by nie pograć w tą nowszą i lepszą część , PR jest już kawał czasu po premierze , nie jest drogi , wszystkim polecam oczywiście tą grę jeżeli jesteście np. po GT5:p albo Gridzie i jeżeli lubicię oczywiście takie warunki jakie wystepują właśnie w Motorstormie.Pozdrawiam.
 

beamer

Banned
Motorstorm jest baaaardzo trudny. Trzeba długo trenować trasy, żeby nie być maruderem. Żeby nie dachowac na każdym zakręcie lub nie wisieć na drzewie lub kamieniu trzeba się nauczyć trasy (każdego zakrętu lub skrótu) na pamięć. Wtedy jazda daje sporą satysfakcję.

Do tego, pojazdy ktore podskakują na wertepach mają swoją bezwładność i jak już "lecą" to z reguły prosto w przepaść i naciskanie hamulca nic już nie da. Trzeba się "trzymać" kołami twardego, najlepiej płaskiego gruntu. To też wymaga nauki trasy.

W dwójce dochodzi jeszcze interakcja z żywiołami np. kontrakt z wodą pozwala schłodzić silnik i dłużej/częściej używać dopalacza. Wszystko to wymaga wprawy i jest szalenie satysfakcjonujące.

Jeżeli idzie o grafikę, to oceniam ją jako rewelacyjną (w jedynce super, a w Pacific Rift jest jeszcze lepiej i bogaciej).
 
Ostatnia edycja:

tomiga

New member
Dwa pytania:
1) Czy w czesci pierwszej byla opcja gry "multi offline" czyli na split-screenie
W recenzjach pisano ze nie, moj kumpel twierdzil ze gral u znajomego... (czy wyszedl jakis patch po premierze?)
2) W demie czesci pierwszej, w przeciwienstwie do Pacific Drift - nie ma wibracji - nie obsluguje dualshocka?
 

cyber78

Member
Bez reklam
Dawidowski1000 napisał:
Mam pytanie odnosnie Motorstorm PR, przejechaniu The festival zostało mi do odblokowania we wszystkich czterech strefach po 6 wyscigów, ale problem polega na tym, że są one zablokowane, a wszystkie poprzednie ukończyłem! Trochę to dziwne bo nie moge kontynuować Fesivalu. Jakieś pomysły i sugestie mile widziane.
Jak wybierzesz zablokowany wyścig to możesz zobaczyć jakie są wymagania aby go odblokować : jaki poziom zaawansowania musisz mieć aby wystartować i ile punktów aby ten poziom uzyskać. Teraz musisz sprawdzić ile ci jeszcze zostało do zdobycia i trzeba startować w wyścigach które masz dostępne.

Mi się bardzo podobają lokacje, fajne i ciekawe trasy, ukryte skróty, i to że każdy pojazd zachowuje się inaczej. Jadąc motorem trzeba wybrać jedną trasę przejazdu a ciężarówką inną aby wygrać.
 

Mefju

New member
tomiga napisał:
Dwa pytania:
1) Czy w czesci pierwszej byla opcja gry "multi offline" czyli na split-screenie
W recenzjach pisano ze nie, moj kumpel twierdzil ze gral u znajomego... (czy wyszedl jakis patch po premierze?)
2) W demie czesci pierwszej, w przeciwienstwie do Pacific Drift - nie ma wibracji - nie obsluguje dualshocka?


Witam ,
1. Twój kolega albo się pomylił , albo kłamał bo w 1 nie ma możliwości grania na 2 osoby , albo single albo online.
2.Hm , wydaje mi się , że to dlatego , że 1 Motorstorm wyszedł przed dualshockiem :mrgreen:Ale nie jestem pewny w 100 %. Pozdrawiam.
 

Dawidowski1000

New member
cyber78 napisał:
Jak wybierzesz zablokowany wyścig to możesz zobaczyć jakie są wymagania aby go odblokować : jaki poziom zaawansowania musisz mieć aby wystartować i ile punktów aby ten poziom uzyskać. Teraz musisz sprawdzić ile ci jeszcze zostało do zdobycia i trzeba startować w wyścigach które masz dostępne.

Mi się bardzo podobają lokacje, fajne i ciekawe trasy, ukryte skróty, i to że każdy pojazd zachowuje się inaczej. Jadąc motorem trzeba wybrać jedną trasę przejazdu a ciężarówką inną aby wygrać.

Zadziałało ! Wielkie dzięki cyber78 :krol: !
 

Ogr

New member
Bez reklam
Pierwsze demo które wyszło przed premierą nie pokazało walorów graficznych .
W drugiej wersji demka które wyszło tydzień temu jest znacznie lepiej :eek:k:
W sumie zachęciło mnie do kupna :)
 

dienekes' shade

New member
Lokacje są wyjątkowo atrakcyjne wizualnie, to fakt. Smaczku dodają też alternatywne trasy. To co studzi mój zapał to model jazdy, związany z offroad' ową naturą gry. Grałem krótko, ale brak kontroli nad pojazdem wystarczył, żeby powiedzieć grze "Nie". Poza tym, moim żywiołem jest asfalt (obecnie sim racer: Ferrari Challenge Trofeo Pirelli).

Ps. Nowe demo nie wzbudziło u mnie większego entuzjazmu niż to pierwsze. IMO, graficznie było świetnie od początku.
 

mietek099

New member
Jak dla mnie świetne wyścigi. Gra jest bardziej dynamiczna niż poprzedniczka co w moim osobistym rankingu dodaje jej dużego plusa. Graficznie rewelacja. IMO model jazdy jest właśnie taki jaki być powinien - arcade'owy off-road. Polecam.

P.S.
Na którym PS Store jest to nowe demo?
 

benk07

New member
beamer napisał:
Motorstorm jest baaaardzo trudny. Trzeba długo trenować trasy, żeby nie być maruderem. Żeby nie dachowac na każdym zakręcie lub nie wisieć na drzewie lub kamieniu trzeba się nauczyć trasy (każdego zakrętu lub skrótu) na pamięć. Wtedy jazda daje sporą satysfakcję.

To prawda. Szczególnie dla okazjonalnego gracza.
Podobnie jest w Burnout Paradise, w którego trochę pogrywam.
Jak poznasz miasto na pamięć to gra może dać dużo satysfakcji.
Jednak dla mniej hardcorowych graczy (vide me), którzy nie mają czasu na częste i długie "treningi" tego typu gry mogą być frustrujące.
Pozdrawiam
 

Peek

New member
Bez reklam
Z tego co widze obrazki z trybu 3D, chciałbym zobaczyć tę grę w okularach 3D, bo w tej chwili pomimo rozdwojonego obrazu widać duże cięcia na grafice (pewnie z powodu 3D), chyba, że się mylę, bo na pierwszym gameplayu z Killzone 3 3D nie było widac aż tak dużych cięć, chociaż jak dla mnie to Motorstorm graficznie nigdy nie rządził tak jak np Dirt 2.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Na jednym ze screenów widać ludzi biegnących ( uciekających przed samochodami ) ,czyżby coś w stylu Carmageddon ? Z tą serią spędziłem długie godziny x lat temu.Ale czy to dobry pomysł w tej serii ? Może bedzie bez brutalności i bedą w pore uciekać
 
Ostatnia edycja:
Do góry