Motorstorm: Apocalypse

Peek

New member
Bez reklam
Ja przyznam, że jedyna gra z tej serii w jaką grałem to część na PSP. Mi osobiście seria nie przypada do gustu, bo tak jak ostatnio NFS (Hot Pursuit) są to gry, kiedy jeździ się praktycznie ciągle prosto... Przynajmniej według mnie, gameplay mi nie pasuje, ale kazdy lubi co innego... Graficznie pewnie będzie bardzo dobrze, bo to juz widać. W 3D widziałem tylko 3D Rift, ale to zupełnie inna sprawa, bo Apocalypse tworzony jest specjalnie pod 3D a tamto to był port.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Ta gra może być ciekawą odskocznią od GT5,nie ukrywam że liczę na mnósto dobrych efektów 3D,obym się nie przeliczył.Czekam z niecierpliwością.
 

Mefju

New member
Serię Motorstorm polubiłem ze względu na jej oryginalność - tropikalny klimat,luźna muzyka drum & base i to ,że na jednym "torze" może spotkać się wiele różnych pojazdów od monster trucków po quady.Jeżeli ktoś się zastanawia nad kupnem jakiejś ściganki to polecałbym zaczekać na Motorstorm,jeżeli lubicie takie klimaty ew. jeżeli uważacie ,że moglibyście je polubić :mrgreen: Pozdrawiam.
 

cyber78

Member
Bez reklam
Hej, pytam w tym wątku bo dotyczy to tego konkretnego tytułu:
Gdzie najtaniej MS: Apocalypse?

Dajcie znać gdzie jest jakaś ciekawa oferta preoder, albo gdzie polecacie zamówić. Ja rzadko kupuję przed premierą a ten tytuł chętnie wezmę .
 

mataman

New member
Bez reklam
Po zagraniunu w demo nawet za darmo nie chce. Spodziewałem sie czegoś ala split/second ale MS:A nawet do pięt nie dorasta tej grze, słabość.
 

Mefju

New member
No już bez przesady mataman , chociaż Ty jesteś dla mnie znany z takich krótkich ,chłodnych recenzji;) Pozdrawiam.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Szczerze spodziewałem się czegoś lepszego .
Nie jest tragicznie lecz wydaje mi się ,że poprzednia część wyglądała efektowniej . Ograłem tylko demka więc co ja tam mogę wiedzieć ;-)
 

mataman

New member
Bez reklam
No już bez przesady mataman , chociaż Ty jesteś dla mnie znany z takich krótkich ,chłodnych recenzji;) Pozdrawiam.


Zawiodłem się strasznie bo myslałem że po zmianie settingu wreszcie będzie to dla mnie ciekawa gra. Niestety jest inaczej, demo pokazało że nie warto inwestować w ten tytuł.
 
Do góry