Monitory z I klasą matrycy.

Antylolek

New member
Witam,
poszukuję od naprawdę długiego czasu monitora LCD z matrycą klasy I. W żadnym sklepie internetowym, ani nawet w książeczce dołączonej do monitora nie ma wzmianki o klasie matrycy. Głównie chodzi mi o to żeby monitor, jak już ma matrycę klasy II, posiadał około 3 letnią gwarancję na 0 martwych pikseli i subpikseli. Z tego co się zdążyłem zorientować to Philips udziela takiej gwarancji, ale parametry monitorów są o niebo gorsze np od LG.
Na oku mam monitor LG L1960TR-BF, tylko tak jak pisałem wyżej nie wiem jak z klasą matrycy/ gwarancją. Byłoby miło gdyby mógł napisać coś sensownego w tym temacie.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Raczej napisz wyraźnie czego szukasz bo wnioskuję, że monitora komputerowego.
 

Antylolek

New member
heh, oczywiście, że monitora do kompa, w pierwszym poście to napisałem. Ale jakbyście mogli napisać jak się ma sprawa matrycy w telewizorze, a dokładniej gwarancji przy wyskoczeniu martwego piksela też by było miło, bo zakup telewizora LCD też mam w najbliższych planach. Z tego co się dowiedziałem to sprawa wygląda mniej-więcej tak, że wykładam około 4 tys zł na telewizor a i tak przy jednym martwym pikselu nie mam szans na wymianę.
 
Do góry