monitory do Cambridge 651a

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
W tym budżecie moim faworytem są Dynaudio DM 2/7. Jednak przed zakupem musiałbyś odsłuchać bo zabrzmią inaczej niż BX5. I dodatkowo jak to Dynki potrzebują wydajnych wzmacniaczy.

Pytanie co Ci nie odpowiada w BX5?
 
Ostatnia edycja:

ikar1975

Active member
Bez reklam
Cos mi nie gra ale nie wiem jeszcze co :) , Muszę odsłuchać kilka zestawów i będę wiedział na czym stoję .Jedno jest pewne będą zmiany bo ewidentnie cos mi przeszkadza w BX.Pozdro
 

Geronimo zx

New member
Cos mi nie gra ale nie wiem jeszcze co :) , Muszę odsłuchać kilka zestawów i będę wiedział na czym stoję .Jedno jest pewne będą zmiany bo ewidentnie cos mi przeszkadza w BX.Pozdro

Zdaje się że naszemu koledze nie gra po prostu osłuchanie się z tym samym dźwiękiem,czyli przyzwyczajenie i następuje chęć zmiany-gonitwy króliczka ;)
Powodzenia w odsłuchach!
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Od pewnego czasu zmagam się z zatokami ,zatkane uszy ból głowy itd, nie ukrywam że wiem iż te właśnie dolegliwości wpływają na jakość odbieranego dźwięku bo czasami jest nie źle w zależności od dnia.Druga sprawa to prawdopodobnie uciekający króliczek:p nie będę sciemnial , od młodego lubilem zmiany np.wracając z Olsztyna autobusem kupilem już wtedy w uranii technicsa decka 404 i kupujac upatrzylem sobie 606 3glowice itd ale kaski nie mialem , więc po pół roku 404 został zamieniony na CT 310 pioniera z kalibracja i się zaczęło zresztą przed nimi diory unitry inne były.Wracając do tematu chciał bym odsluchac kilka zestawów nie koniecznie podstawkowych z ciekawosci a może będzie lepiej:).Pozdrowienia dla GONIACYCH
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Ostatnio słuchałem CA 651a z LS40 JBLa połączenie samych producentów szarlatańskie ale już konkretnych modeli jak najbardziej udane, moc basu, przestrzeń i skrupulatne wysokie tony.
 
Do góry