Monitor LG ColorPrime 27EA83 - otrzyma nagrodę TIPA 2013

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Monitor LG ColorPrime 27EA83 - otrzyma nagrodę TIPA 2013

LG_20TIPA_monitor.jpg

LG poinformowało, że jego monitor ColorPrime 27EA83 został uznany jako Nnjlepszy monitor do zdjęć w 2013 roku przez Technical Image Press Association (TIPA).

Idealny dla filmowców, fotografów i grafików.


Posiada funkcję In-Plane Switching (IPS), bardzo wysoką rozdzielczość i szeroką gamę kolorów. ColorPrime LG zapewnia zdumiewającą jakość obrazu, oferuje niezwykłą klarowność WQHD (2560 x 1440) rozdzielczości oraz możliwość dokładnego odtworzenia 99 procent przestrzeni barw Adobe RGB. Monitor może być obrócony o 90 stopni, dzięki czemu użytkownik może wybrać orientację ekranu, który najlepiej pasuje do konkretnych potrzeb pracy.
Każdy monitor 27EA83 jest fabrycznie skalibrowany i posiada certyfikat potwierdzający, że został dostrojony przez eksperta LG .

LG_IPS_monitor.jpg
Aby zagwarantować spójne i dokładne charakterystyki kolorów, LG oferuje zewnętrzny kalibrator kolorów, który został zoptymalizowany do stosowania z ColorPrime.



TIPA, która obejmuje 29 członków czasopism z 13 krajów, jest jednym z najbardziej wpływowych stowarzyszeń fotograficznych i prasowych na świecie. Jej członkowie głosują na najlepsze produkty roku w oparciu o szereg kryteriów, w tym technologii, projektowania, innowacji, łatwości użytkowania oraz stosunek jakości do ceny.
LG_monitor.jpg

Tegoroczne najlepsze produkty, w tym ColorPrime monitor LG, zostaną oficjalnie ogłoszone podczas uroczystości w Tokio w Japonii w czerwcu.
fareastgizmos
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam wyglada calkiem niezle trzeba powiedziec.... ciekawe jak z kolorami na zywo bedzie... i jak sie spisze w czasie grania ...
 

bluray

Banned
" ColorPrime 27EA83 został uznany jako najlepszy monitor do zdjęć w 2013 roku przez Technical Image Press Association (TIPA). "

LG jak czołg zdobywa kolejne sektory AV.
 

mtabak

New member
No i najważniejsze - cena.

Monitorek faktycznie wymiata - użytkuje go od tygodnia. Dostępny już w sklepie torx.pl - ja kupiłem go tam za 2299 zł brutto - więc nie mało - ale używam go do pracy a dokładniej do grafiki i jak na razie jakościowo bije NEC'a a wg mnie lepszy
 

Veto

New member
A jakiego NEC-a bije i co to oznacza "bije"?
Na jaką jasność jest kalibrowany i jaki ma kontrast?
Czy da się nim pracować przy 40cd ?
Żadne nagrody typu TIPA I EISA mnie nie kręcą jak się wie ,że tam jest spęd imprezowych gości.
Rozumiem iż za 2200zł mamy przełom w cywilizacyjny i dzieło sztuki?
Jednak LG to jest zajebista firma chciałbym tam pracować :)
2km ode mnie jest fabryka, idę pieszo może mnie przyjmą ?
 

Veto

New member
Dell i LG

Podobieństwo 2 modeli o średniej z plusem jakości
Jeden z nich dostaje TIPA hit 3013 roku !!!!!!!!!!!
 

Attachments

  • 27ea83_u2713h.jpg
    27ea83_u2713h.jpg
    12,1 KB · Wyś: 138

Veto

New member
Uwaga !! LG ma dwa modele
Model sprzedawany w Pl. LG 27EA83R to ma głębię kolorów tylko 8bitową i 98% adobergb nie dostał nagrody TIPA!!


mtabak

kupiłeś model R lub reklamowałeś taki ,ciężkie życie :)
A w sklepie torx.pl piszą bzdury !!!!!
 
Do góry