Monitor Audio-przedłużenie gwarancji

3echo

Member
Bez reklam
Właśnie dokonałem na stronie Rejestracja produktów | Serwis | Monitor Audio
rejestracji swoich BX2 które kupiłem rok temu :).Może chwyci pomyślałem.
Okazało się,że dostałem certyfikat na 5 lat gwarancji.Normalnie szok.I to w Polsce takie miłe niespodzianki.
Zainteresowanych odsyłam na stronę.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

3echo

Member
Bez reklam
Dziwne bo ja miałem 2 lata.Niespodzianka w sensie,że rok od zakupu przedłużają gwarancję.Ja spotkałem się,że max.miesiąc.
 

_Trevor_

New member
Dlatego nie napisałem wszyscy tylko większość producentów daje 5 lat na skrzynki. Ale są i tacy co dają 2, nie przeczę. Z tego co wiem produkt można zarejestrować przez cały okres trwania gwarancji. Niemniej fajnie, że się udało.
 

3echo

Member
Bez reklam
Standardowo na MA masz dwa lata.
Darmowa rejestracja wydłuża o kolejne 3 ;)
Zważ tylko, iż to nie dotyczy sub'ów i serii Platinium ;)

Tylko nie wiem czy od zawsze taka możliwość była czy od niedawna?Mimo wszystko jestem pozytywnie zaskoczony :)
Masz rację,że nie dotyczy subów i wersji Platinium.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
W każdym razie u mnie pisze tak :

Okres gwarancji kolumn głośnikowych wynosi 24 miesiące i jest liczony od daty zakupu.Gwarantujemy także częściowo odpłatny serwis pogwarancyjny (klient pokrywa koszt części zamiennych i transportu) przez następne 36 miesięcy po wygaśnięciu okresu gwarancyjnego .Okres gwarancji w urządzeniach elektrycznych Monitor Audio zasilanych prądem 230v wynosi 24 miesiące

Na stronie internetowej Monitor Audio ,pisze :

Subwoofery nie są objęte 5 letnią gwarancją.
Seria Platinum posiada 10 letnia gwarancję bez konieczności rejestracji.
Głośniki instalacyjne oraz seria Climate nie podlegają 5 letniej gwarancji.
Airstream oraz Stacje dokujące nie podlegaja 5 letniej gwarancji.
 

_Trevor_

New member
Czyli przez okres dodatkowych 3 lat nie zapłaci się jedynie za pracę serwisanta, ale części i transport już tak. Fajna gwarancja :) No ale lepiej tak niż wcale.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W 2013 przy zakupie kolumn serii Gold -gwarancja była 5 lat - tylko trzeba było się zarejestrować..
 

_voodoo_

New member
Słaba akcja. Myślałem, że te 5 lat to faktycznie jest 5 lat pełnej ochrony gwarancyjnej, a nie 2 lata, a pozostałe 3 i tak płacisz za części i transport. Ciekawe czy u wszystkich producentów kolumn tak to funkcjonuje. Większość deklaruje 5 lat.

ps. jak masz u siebie w Paradigmach?
 

woytaski

New member
Bez reklam
Słaba akcja. Myślałem, że te 5 lat to faktycznie jest 5 lat pełnej ochrony gwarancyjnej, a nie 2 lata, a pozostałe 3 i tak płacisz za części i transport. Ciekawe czy u wszystkich producentów kolumn tak to funkcjonuje. Większość deklaruje 5 lat.

ps. jak masz u siebie w Paradigmach?

Kontaktowałem się w tej sprawie z Audio Center Poland - oficjalnym dystrybutorem marki Monitor Audio w Polsce.
Spraw a wygląda następująco. Głośniki mają standardowo 2 lata pełnej gwarancji + 3 częściowej (płatne części i transport). I tak masz wpisane w karcie gwarancyjnej.
Jednakże po dokonaniu rejestracji online nabywasz prawo do pełnej pięcioletniej gwarancji.
Więc nie jest tak źle ;)
 
Do góry