Monitor Audio MR4 do sypialni?

lizbona

Member
Witam,

Jak mówią ostatnie trendy, Polacy rzucają się na telewizory LCD. Tak jest i w moim przypadku - chciałbym zakupić TV do sypialni i do tego jakieś mniejsze
kolumny.
W salonie posiadam Monitory Audio MR6 z ktorych jestem mega zadowolony. Kupiłem je z reszta na
tym forum...wiadomo od kogo:)
Estetycznie - całkiem nieźle by to wyglądało (mr6, w drugim pomieszczeniu mniejszy brat) tylko pytanie czy nie
będą za duże na pokój 3m x 4m? :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Na 12mkw myslę że dadzą radę. Sam wiesz że nie są to ciężkie kolumny do ustawienia, a i z otworami BR mozna w razie czego pokombinować. Zawsze możesz kupic monitory np. BX 2 do sypialni, tez będzie bdb.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

eddielublin

New member
Całkowicie się zgadzam gdyż sam posiadam zarówno MR4 jak i BX2, przypadło mi do gustu brzmienie MA , u mnie MR4 grają w blisko 10m, natomiast bxy w salonie jako "wypełniać tła" i napęd PS3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mors111

Active member
Bez reklam
do sypialni to ja bym celował w małe kolumny , w dużych nie wykorzystasz ich potencjału

jak dla mnie to MR2 lub BX2

nie napisałeś co będzie je napędzać i jak głośno lub też czego słuchasz

sam w sypialni przez chwilę miałem małą wieżyczkę z basikami raptem 10cm i jak dla mnie to spokojnie wystarczało do spokojnej muzyki podczas ... , a żonie to nawet basu było za dużo :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jak nie MR4 to z monitorów BX2. Trzeba się też liczyć z jakimiś fajnymi standy do monitorów:). Tak to jest jak się figluje na podłodze, a tam basu najwięcej :D
 

lizbona

Member
Powiem tak, glownie ma to sluzyc do TV a dokladniej weekendowych meczow, zeby mi moja Panna nie marudzila. Ale i zdarzy sie pewnie wlaczyc jakas muzyczke (elektroniczna i rock).
Mam zamiar kupic jakis uzywany wzmak do kilku "stówek"...
 
Do góry