Monitor Audio BRONZE AMS

szaula

Member
Witam macie jakieś informacje na temat tego zestawu do Dolby Atmos, jak to gra czy w ogóle jest sens się w to bawić?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście, że to bardzo dobry sprzęt.
Ale za mało podałeś danych co do warunków i co potrzeb.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Mam te głosniki w komplecie z zestawem MA Bronze.
Jesli nie ma mozliwosci umieścic głośników do Atmosa w suficie to moim zdaniem warto oczywiście efekt nie jest taki ,że dzwięk sie idealnie odbija i spływa na Ciebie z góry ale jednak przestrzeń dzwiekowa jest zdecydowanie poszerzona i słychać róznicę nawet na materiałach 5.1 gdy amplituner robi "dokładkę".
 

szaula

Member
Mam te głosniki w komplecie z zestawem MA Bronze.
Jeśli nie ma możliwości i umieścic głośników do Atmosa w suficie to moim zdaniem warto oczywiście efekt nie jest taki ,że dzwięk sie dokładnie odbija i spływa na Ciebie z góry ale jednak przestrzeń dzwiekowa jest wyraźnie poszerzona i słychać róznicę nawet na materiałach 5.1 gdy amplituner robi "dostawa ".
Ok dzięki za info. Tyle mi wystarczy bo to dla kumpla który nie ma możliwości montażu Atmosów w suficie. Pozdro.
 

szaula

Member
Oczywiście, że to bardzo dobry sprzęt.
Ale za mało podano danych co do warunków i potrzeb.
Dzięki kiki za tą informację (że to b.dobry sprzęt) Potrzebuję to dla kumpla który ma zestaw M.A Bronze, a nie ma możliwości montażu w suficie. Na Ciebie i innych można zawsze liczyć. Pozdro.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz proszę na PW -dostaniesz kontakt do kolegi , który wie wszystko o tym modelu.
 
Do góry