[Nasze Zestawy AV] Moje wymarzone KD

Noisy

Member
Bipo masz sto procent racji ;) ogolnie jestem typem czlowieka co robi praktycznie wszystko sam, taki uparciuch jestem ze jak wiem ze cos sie da samemu to to robie he he
W akustyke powoli sie zaglebiam, czytam i analizuje. Nawet jakis czas temu zalozylem tutaj temat o akustyce ale skierowano mnie na forum.o tej tematyce. Ogolnie jak ekran jest zwiniety jest fajnie, ale po rozwinieciu nawet uzycie wlacznika do swiatla powoduje lekki poglos xD
W ogole nie napisalem nic o tym jak brzmia u mnie klipsche.
Sa rewelacyjne jak na sprzet tej klasy, mowiono mi o kujacych w uszy wysokich tonach. Na maranzie na ktorym odsluchiwalem te kolumny faktycznie tak bylo, ale koles mial eq poustawiane. U mnie jest soczuscie, dynamicznie i z glebokim basem. Narazie nawet nie mysle o subie poniewaz i przy muzyce i w kd jest sporo niskich tonow. Czasami w filmie jak lupnie to zastanawiam sie czy faktycznie kiedys kupowac czy nie tego suba. W kd te kolumny sa naprawde rewelacykne, bardzo szczegolowe i nie mecza nic a nic. Zaluje tylko jednej rzeczy, ze nie dam rady dac nizej surroundow bo moim zdaniem teraz troszke zlewaja sie z gornymi.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
NOISY, brawo chłopie.Brawo. Od razu widać, swój człowiek. Na reszcie któż zrobił ciemny, przyjemny,miły dla oka pokój. Gratulition!
Mały brak na tych fotkach! Fotki kotów poproszę do studia. Oby dwóch.Koty to moja słabość. Prosimy Pana.:cool:
 

AMP

New member
Bardzo przyjemnie, wykończenie frontowej ściany fenomenalne, cegła nadaje charakteru i loftowego klimatu. Wykonanie własne - to się najbardziej ceni:) Gratulacje
Tylko w oczy kują niepasujące do całości biało pastelowe bibeloty na szafce rtv :p - ale domyślam się, że to jakiś kompromis z drugą połówką ;)
 

Noisy

Member
Krzysztofradio cały remont robiłem samodzielnie, od projektu po wykonanie. Sciana rtv też zrobiona od zera przeze mnie aż po wykończenie. Jestem stolarzem z zawodu więc zrobienie takiej sciany dla mnie to nic trudnego :D

Savron jak tylko uda mi sie chytnąć jakieś fajne foto kotków to wstawie ;)
Czarny sufit nawet teściowej się podoba i rodzicom :D

AMP, te bibeloty pasują do reszty wystroju. Ogólnie lubię przełamywać stonowane kolory czymś ostrym. I tutaj mamy ściany czarne, jasny popiel i dodatki turkusowe. Doniczki, ramki na zdjecia no i te bibeloty na rtv :D

Dzieki jeszcze raz Pany za miłe słowa, przez was chciał bym dalej udoskonalać swoja norę :D
 
Ostatnia edycja:

Kejup

Member
Bez reklam
Południe chyba ma dość silną ekipkę. Szkoda że nie chcą nam czegoś na wzór audioshow w Katowicach zrobić.
 

Noisy

Member
Kejup, mozna sie ugadac i pojechsac na audioshow. W sumie to nigdy nie bylem a z checia bym pojechal zobaczyc to wszystko ;)
 

Noisy

Member
Przed chwila znalazłem troszke czasu na sprawdzenie czemu wysokotowiec z prawej sufitowej kolumny nie działa. No i chyba poszła kopułka :( rozebrałem głośnik, membrana była lekko odklejona od kopułki co mnie troszke zdziwiło. Znajdę wiecej czasu to spróbuje ja wyciągnać jakoś bo zassało ja do samego końca ehhh nacieszyłem sie kinem jak chu... takiej kopułki nie dostane, a zza oceanu zamawiać to zapewne koszta takie że szkoda gadać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przed chwila znalazłem troszke czasu na sprawdzenie czemu wysokotowiec z prawej sufitowej kolumny nie działa. No i chyba poszła kopułka :( rozebrałem głośnik, membrana była lekko odklejona od kopułki co mnie troszke zdziwiło. Znajdę wiecej czasu to spróbuje ja wyciągnać jakoś bo zassało ja do samego końca ehhh nacieszyłem sie kinem jak chu... takiej kopułki nie dostane, a zza oceanu zamawiać to zapewne koszta takie że szkoda gadać.

Zadzwoń do naszego dystrybutora i zapytaj.
Poszukaj też na zagranicznych aukcjach, sporo tego tam (podaj dokładny model, to Ci zerknę).
Wykręć i podrzuć do gościa na giełdzie w Krk, przewija tam i naprawia.
Ja kiedyś sam przewijałem, ale dziś już bym się nie podejmował ; )
 

Noisy

Member
Zadzwoń do naszego dystrybutora i zapytaj.
Poszukaj też na zagranicznych aukcjach, sporo tego tam (podaj dokładny model, to Ci zerknę).
Wykręć i podrzuć do gościa na giełdzie w Krk, przewija tam i naprawia.
Ja kiedyś sam przewijałem, ale dziś już bym się nie podejmował ; )


Nasz dystrybutor nie posiada takich glosnikow ani kopulek :(
Na ali czy ebayu sa uzywki, tez nie wiadomo co to z tego bedzie a koszt nie jet maly. Teraz wyjezdzam na delegacje, ale jak wroce to sprobuje sam naprawic glosnik.
 

Noisy

Member
Znalazlem czas i zabralem sie za glosnik.
Dziala :D
Wylutowalem dziada, sprawdzilem cewke wszystko smiga. Zamontowalem spowrotem i znowu moge cieszyc sie pelnym brzmieniem z gornej prawej kolumny ;)
 
Do góry