Moje niezdecydowanie zabija moja zone :)Sony/Panasonic/Samsung

kwasior21

New member
Witam serdecznie.Od jakiegos czasu uwaznie czytam forum. Im wiecej czytam tym wiekszy mam mentlik w glowie.Nadejszla wiekopomna chwila :)
Czas na zakup telewizora.Podstawowe dane.
Odleglosc z jakiej bede ogladal to : 2-2.30m
Platforma to : polsat cyfrowy zwykly
Glowne zastosowanie: ma zastapic obecny model monitora lcd samsung 173p+ na matrycy PVA
Glownie internet, dobry film, od czasu do czasu jakas gra.. tomb raider, fear 2 jakies wyscigi i oczekiwane diablo 3.
Na oku mam 3 modele:

--- Samsung 40B650 (mnostwo o nim pozytywnych opinii jednak , dobija mnie troche input lag [16W w trybie stand by- jesli to prawda], nie wiem czy to 100hz bedzie rzeczywiscie widzialne w pracy windows oraz filmach.

--- Panasonic 42S10E (malo opinii w necie o nim, nie wiem jak z rodzajem matrycy czy jest tam Neopdp czy jaks inna (nie znam sie na tym za dobrze) glownie chodzi mi o ostrosc obrazu, ponoc plazmy maja lekkie rozmycie i nie osiagne takiej ostrosci na nim jak na lcd:/Czy jakos obrazu bedize porownywalna z lcd?

--- Sony 40W4000 ponoc swietna jakos obrazu ale nie posiada 100hz, ponoc maly input lag w granicach 10ms [Ogolnie chwalony model)

Prosze o rzeczowa porade .Niestety nie moge sobie pozwolic na blad w wyborze, Dla mnie to wielka suma pieniedzy i chcialbym wybrac raz a dobrze
Kwota jaka dysponuje to max 4tys. lecz fajnie byloby zakupic tv za troszke mniej, dochodzi jeszcze wieszak na sciane kebel hdmi ...:)
Z gory dziekuje .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jak słońce świeci w pokoju ?
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy ?
 

kwasior21

New member
Okna mam na poludnie, slonce praktycznie swieci caly dzien, hmmm jesli chodzi o ogladanie to roznie bywa, troche w nocy, troche w dzien...
Wlansie wybieram sie do saturna, denerwuje mnie ze na slasku ciezko znalezc sklep gdzie mozna przetestowac telewizor na cyforwym sygnale.... kupno w cemno, moze bede zadowolony a moze nie ...

Pozdrawiam :)

Tv wybrany. Bedzie samsung 40B650.
Czy wie ktos gdzie mozna go dostac najtaniej? Katowice, Sosnowiec, Myslowice... w tych rejonach ...??

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry