[Nasze Zestawy AV] mój smart leaving room

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Caly czas gadam do zarowek.

Tylko siara pierdzielic po angielsku jak reszta domownikow czy znajomych kompletnie nic nie rozumie.
Jak dla mnie AI po polsku to kolejny ktok do przodu.


[youtube]8lGHcZWXEl4[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

buldoggg

Member
Bez reklam
Dla mnie znajomi nie muszą znać angielskiego,ponieważ to ma być dla mnie i moich domowników,a dla dziecka to super sprawdzian po szkolnych zajęciach z języka angielskiego.

PS:asystent głosowy w komórce to ciut coś innego niż home mini itp i moim zdaniem nie będzie on dostępny na urządzenie jak home mini (póki co)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie.
Ja zostaje przy Alexie, sprawdza się wybornie. No i "Alexa", a nie "okej gugel".
Do tego mam podłączoną pod ampli (nie wyobrażam sobie inaczej), więc wystarczy powiedzieć, odpal ten czy inny kawałek i gra na sprzęcie.
Google też przetestuje, ale przy okazji home mini lub czegoś podobnego.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Dokładnie.
Ja zostaje przy Alexie, sprawdza się wybornie. No i "Alexa", a nie "okej gugel".
Do tego mam podłączoną pod ampli (nie wyobrażam sobie inaczej), więc wystarczy powiedzieć, odpal ten czy inny kawałek i gra na sprzęcie.
Google też przetestuje, ale przy okazji home mini lub czegoś podobnego.

dokładnie armaning ja również mam alexe z racji tego ze posiada wejście jack i mam podłączone stere(logitech z-5500) i również mówię "turn on speakers" czy inne komendy jak "volume up" itp :) bo używam sonoffa(odcina prąd) do włączenia i wyłączenia i broadlinka rm pro do wszystkich funkcji co w pilocie.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dokładnie.
Ja zostaje przy Alexie, sprawdza się wybornie. No i "Alexa", a nie "okej gugel".
Do tego mam podłączoną pod ampli (nie wyobrażam sobie inaczej), więc wystarczy powiedzieć, odpal ten czy inny kawałek i gra na sprzęcie.
Google też przetestuje, ale przy okazji home mini lub czegoś podobnego.
Z tym Alexa racja. Przyzwyczaiłem się już do Ok gugul, ale kurde Alexa brzmi naturalniej.

Pozatym urządzenie nie ma dla mnie żadnych wad. Mam Google Home + Mini.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dzisiaj rano Asystent Google zawitał do mojego telefonu. Szkoda, że na Google Home nie działa. W telefonie mi ten asystent nie potrzebny.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No jest, ale dupnie bo nie chce mi telefonu odblokowac.
Wiec musze odblokowac telefon i dopiero mozna gadac. No i nie dziala ciagla rozmowa, niby mam wlaczone a mikrofonu nie uruchamia po odpowiedzi.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
VoiceMatch mam ustawione. Ale ponizej jest opcja odblokowywa ia telefonu i jej nie da sie wlaczyc.

I nie dziala tez ciagla rozmowa, nie wien czemu.
 

iT!T

Member
Co myślicie o "jakości wykonania" polskiej wersji asystenta googla? Moim zdaniem brzmi słabo, próby bycia dowcipnym jeszcze gorzej. Używam Amazon echo więc zupełnie mi to nie robi, ale jeśli Alexa pójdzie tą samą drogą, to ja podziękuję za język PL.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
@armanig @lolo2

Włączyłem jeszcze raz i rzeczywiście nie działa. Mój błąd. Telefon tylko się wybudza, ale bez reakcji. Pewnie przez to, że Voice Match można ustawić, ale jest informacja, że nie działa w Polsce.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jednym słowem, dajta pany spokój.
Fakt, że dziś ustawiłem liste zakupów, dopisywał ładnie. Ser, woda i takie tam.
Tylko, szkoda, że odpala aplikacje google, ale tą na stronie. Nie wiem gdzie jest ta na telefonie, tak aby można było sobie przejrzeć bez pytania. Nie ważne, nie zamierzam z tego korzystać.
Natomiast kazałem mu odpalić YT, ale już po załączeniu kawałka na nic nie reagował. U Alexy jakoś to o wiele łatwiej działa.
To, że sypie żartami, to nie wszystko ; )
 
Do góry