Mój pierwszy LCD 32 lub 37 proszę o pomoc

tun

New member
Witam

chcę zakupić lcd do:
xbox 360(wersja z HD), ps3, cyfra, kablówka, pc divx

odległość od TV - 2,8m

okno od strony zachodniej

Moje pytanie czy mogę zakupić 37cali czy nie wyrobię ;) niedługo prawdopodobnie przeniosę sie i tv będzie stał w większym pokoju, ale niechce przez ten czas stracić wzok czy coś ;)

W MM polecano mi bardziej sharpa x20 niż toshibe 3500PG, ale zdaję się że sharp nie ma 100hz - czy napewno był by lepszy?

Proszę o pomoc, może coś innego byście doradzili ;)

jak 32 cale to do 3tyś
jak 37 to do ok. 4tyś
z tym że im taniej tym lepiej ;)

z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam
 

jpk78

New member
nie bierz ani teog sharpa ani toshiby lepiej wez ktorys z nowej serii Panasonica koniecznie 100hz - bedziesz mial super plynnosc a i poziom czerni jest super
 

theo

New member
jesli w razie czego jestes gotowy na 2,5 miesieczna walke z serwisem Panasonica to bierz

ja juz 2 razy w to samo nie wchodze :???:
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Przestancie polecac te Panasonici!!
Kup sobie po prostu albo Sharpa albo Toshibe. W Polskich warunkach spełniają sie idealnie te TV.
 

Reynold

New member
@tun

Do nieduzego pomieszczenia bierz 32" - tylko w sklepach wydawac by sie moglo, ze ekran jest nieduzy. W warunkach typowo domowych jest wiecej niz zadowalajaco, tym bardziej jak bedziesz siedzial w odleglosci ok~3m.

Moge zaryzykowac stwierdzenie, ze wiekszosc nowoczesnych telewizorow lcd to dobre produkty i nie ma sie co za dlugo rozwodzic nad wyborem bo ocipiejesz z ilosci roznorakich informacji, testow, opinii i w koncu nic nie wybierzesz. Wez jeszcze pod uwage sam wyglad bo to tez wazne.

W Twoim przypadku do konsol moze sie przydac funkcja 100Hz.
 
Do góry