Modul cam?

kuras11

New member
witam mam pytanko posiadam tv d6500 i chcialbym sie dowiedziec przed zakupem polsatu czy modul polsatu bedzie dzialal w tv d6500


pozdrawiam
 

pitates

New member
witam mam pytanko posiadam tv d6500 i chcialbym sie dowiedziec przed zakupem polsatu czy modul polsatu bedzie dzialal w tv d6500


pozdrawiam

Witam ja posiadam ten model dokładnie 46D6500 i sprawdzałem moduły uniwersalne działa super z kartą tnk oraz orginalny moduł C+ hd

p.s
jest tylko jeden mały minus przełanczanie kanałów nie jest błyskawiczne tylko jest zwłoka 2-3 sekund ale ja sie przyzwyczaiłem


pozdro:bober:
 

fazy2

New member
Niech mnie ktoś oświeci, bo w tym temacie jestem świeży.
Do tej pory korzystam z dekodera i karty C+. Jeżeli kupił bym taki moduł i włożył soją kartę, a potem do gniazda w TV to będę normalnie oglądał kanały C+, czy coś pominąłem?
 

pitates

New member
re

Niech mnie ktoś oświeci, bo w tym temacie jestem świeży.
Do tej pory korzystam z dekodera i karty C+. Jeżeli kupił bym taki moduł i włożył soją kartę, a potem do gniazda w TV to będę normalnie oglądał kanały C+, czy coś pominąłem?

Witam tak bedziesz oglądał kanały c+ ale tylko sd jeśli chcesz HD to albo orginalny moduł cyfry albo nowy astona



Pozdro:D
 

elv33

New member
witam wszystkich, mam pytanie czy da rade coś zrobić z ułożeniem kanałów aby były tak samo jak na dekoderze, mam dekoder cyfry+ zakupiłem moduł cam ale denerwuje mnie bałagan w tych kanałach a ustawiać ręcznie to mordęga proszę o pomoc ;)
 

Tomasz16

New member
Witam. Mam pytanie czy już ktoś korzysta z nowego modułu CI+ od cyfry, który wszedł do sprzedaży w lutym 2012? na info c+ nie potrafią odpowiedzieć a w punktach c+ mają podzielone zdania. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry