modul cam do panasonic tx-p46gt30e

radek1111

New member
witam. zakupilem ww. telewizor i mam pytanie czy modul cam nagravision polsatu bedzie dzialal w tym modelu bez problemu??? prosilbym o szybka odpowiedz
 

Walenhovv

New member
Witam, jako pracownik tejże firmy, oraz posiadacz zarówno modelu GT30 jak i modułu CI+ Polsatu, mogę smiało potwierdzić, że tak.
 

radek1111

New member
to dlaczego po wlozeniu modulu nic sie nie dzieje???
prosze o szybka odpowiedz, bo moze robie cos nie tak. a jak nie bedzie dzialac to mam mozliwosc wymiany modulu na dekoder do jutra
 

brutalus

Member
Nie znam się na tym za dobrze, ale musisz odpowiednio ustawić opcje w tv, aby ci znalazło kanały z satelity:-? poszukaj informacji o tym w google, powinieneś coś znaleźć


Walenhovv
Witam, jako pracownik tejże firmy, oraz posiadacz zarówno modelu GT30 jak i modułu CI+ Polsatu, mogę smiało potwierdzić, że tak.

Czy nowe moduły CI+ są już łatwo dostępne w APSach CP ?
 

brutalus

Member
W ogóle ich nie ma? być może trzeba transpondery ustawić, aby je znalazło. Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś kto używa modułu w panasonicu.
 

brutalus

Member
Włącz kanał dla abonentó, zadzwoń 0801 08 08 08, wciśnij 6 i wciśnij nr. karty to polsat ponowi sygnał
może to pomoże

i sprawdź czy karta jest dobrze wsadzona w moduł, ewentualnie przeczyść ją, aby dobrze stykała się z modułem
 
Ostatnia edycja:

xeo151

New member
Bez reklam
Karta aktywowana ? Poza tym polsat nie ma przypadkiem parowania z dekoderem, chociaż w tym wypadku karto może być też chyba sparowana z konkretnym Cam-em. To, że TV wyszukuje wszystkie kanały to wina producenta, że wysilił się na dedykowane profile dla naszych polskich operatorów sat. Być może jeszcze włączyłeś Polsat od C+ czy N, to analogicznie nie zadziała.
 

radek1111

New member
karta powinna byc aktywowana. zakupilem multiroom. dekoder dziala, a na module wyskakuje blad 01 problem z karta. karta jest dobrze wlozona. a kanal dla abonentow na ktorym kanale?
 

brutalus

Member
To zależy, na którym znalazł ten kanał tv - poszukaj. Kiedys czytalem też, że trzeba aktywować kartę dekoderu dodatkowego( w tym przypadku modułu?) w dekoderze głównym, jeśli dopiero zakupiłeś multiroom. Tam są informacje:
Cyfrowy Polsat
 

radek1111

New member
prawdopodobnie wszystko jasne. po wielu probach udalo mi sie dodzwonic do biura obslugi. a tam stwierdzili, ze na tej karcie nie sa swiadczone zadne uslugi, czyli karta nie jest jeszcze aktywna. a co do multiroomu to u mnie modul jest jakby "dekoderem podstawowym", a dekoder dodatkowym. poczekam do jutra sie zobaczy. na razie dzieki wszystkim za pomoc :)
 

Walenhovv

New member
Parowanie karty odbywa się z dekoderem/modułem. Proponuję włączyć kanał, np. TVP Sport z transpondera 12284 i poczekać, ąż uprawnienia dojdą, powinno to potrwać nie dłużej niż kilkanaście minut.


Kolego brutalus,
CAM'y CI+ już powinny być normalnie dostępne w APS'ach
 
Ostatnia edycja:

radek1111

New member
nadal nie mam sygnalu. wyskakuje blad 04 modul zablokowany, juz mnie krew zalewa, a do biura obslugi nie idzie sie dodzwonic. a jak wlaczyc polsat sport z transpondera 12284??? wlaczam polsat sport wchodze w ustawienia LNB i przestawiam test czestotliwosci transpondera na 12284 i nic. nie moge tego zatwierdzic.
 

Walenhovv

New member
Kolego radek1111, jest gdzie tutaj programik do list ulubionych a JAVIE napisany. Jeżeli chcesz zainstalować kanały z transportu 12284, to możesz to zrobić z poziomu "strojenie ręczne".

P.S.
Jeżeli przeskanowałeś całego HOT BIRDA to najprawdopodobniej masz, nie ten TVN, są chyba 3 TVN'y SD na satelicie, Ciebie powinien obchodzić ten: (11393.44 MHz, Pionowa).
 
Ostatnia edycja:

radek1111

New member
przegladalem wszystkie kanaly i łapie tylko tvn hd. a reszta tvn zakodowana. a czestotliwosc na wszystkich kanalach 10719Mhz
 

radek1111

New member
nadal brak kanalow tvn-owskich, jutro ma podjechac serwisant z panasonica i wgrac do tv nowy soft. prawdopodobnie wina lezy po stronie tunera wbudowanego:shock:
 
Do góry