Moduł CAM CI+ z Cyfrowego Polsatu - czy ktoś posiada w swoim philipsie?

Jussi

New member
Bez reklam
Cześć. Czy ktoś z posiadaczy CP posiada w swoim philipsie w/w moduł? CP nie wspiera oficjalnie philipsow na swojej stronie o modułach, stąd wątpliwość czy będzie to śmigać sprawnie. Teoretycznie powinno ale wolałbym mieć potwierdzenie od posiadacza takowego zestawu. Dzięki wielkie.
 

Jussi

New member
Bez reklam
Hej
Używam modułu CP w 55PUS8601 i wszystko działa jak ta lala! ;)

Ooo to super. Ja mam 49PUS6561 wiec mam nadzieje ze tez bedzie smigac. Czy jest cos istotnego co powinienem wiedzieć o instalacji takiego modułu? Nie zaskoczy mnie nic? Trzeba do nich dzwonic podczas instalacji czy przekladam karte z dekodera do CI+ wkladam do TV i smiga?
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Ooo to super. Ja mam 49PUS6561 wiec mam nadzieje ze tez bedzie smigac. Czy jest cos istotnego co powinienem wiedzieć o instalacji takiego modułu? Nie zaskoczy mnie nic? Trzeba do nich dzwonic podczas instalacji czy przekladam karte z dekodera do CI+ wkladam do TV i smiga?

Karta kartą, a moduł modułem. Nie ma tak, że przekładasz kartę i, jak to mówisz śmiga, bo potrzebujesz moduł wraz z kartą aktywacyjną. Dodatkowa kwestia jest taka, że karta parowana jest z modułem lub dekoderem, więc swobody w tym zakresie nie masz. Dzwoń :)
 

Jussi

New member
Bez reklam
Na infolinii powiedzieli ze daja modul PCMCIA SC02 lub SC05. Tyle wiem, o co jeszcze powinienem pytac? Wiadomo ze karte odpowiednia mo dadzą czy to bedzie ta obecna z dekodera czy jakas inna to mi juz bez roznicy, byle działało to z telewizorem czyz nie?
 
Do góry