Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

akkersson

New member
Myslalem ze aktualizacja to zmieni ale niesteety... Czy wy tez podczas wlaczania filmu z napisammi musicie zmieniac za kazdym razem kodowanie napisow by prawidlowo je wyswielalo? Czy istnieje mozliwosc ustawienia kodowania aby byli to kodowanie moim domyslnym kodowaniem?
 

Johny188

New member
Witam planuje zakup telewizora 3D LED 42 LG 42LB671V mógłby ktoś z posiadaczy wypowiedzieć o nim czy to dobry wybór i coś o nim napisać ?
 

criss2101

New member
Witam zamierzam kupić telewizor LG 42lb700v jednak zastanawia mnie to ,że jest on mało popularny- kupić go można tylko w saturnie i media markt druga sprawa jest taka- nie wiem czy decydować się na niego z webOS czy może kupić sprawdzony la691s.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
witam mam takie pytanko. Kupilem LG 55LB650V wszystko ok, ale meczy mnie jedna opcja. Kiedy przelaczam kanaly (NC+) to TV sciemnia mi obraz. Tak jakby oszczedzal energie (strasznie to denerwuje) da rade jakos to wylaczyc?
 

bhn92

New member
Bez reklam
myslalem ze na standardzie tak jest podobnie jak u mnie w samie a na filmie juz nie ma ale widac jest inaczej. moze zrobili to tak zeby przy ciemnych scenach gdy jest wiekszosc czarnego koloru sciemniac zeby byl ciemniejszy i maskowal clouding itp.
 

Xiongshou

New member
Witam. Przymierzam się do kupna telewizora i w grę wchodzą 3 modele: 55lb650v, 55lb670v i 55lb671v. Która opcja będzie najlepsza? (650v ma drobny handicap, gdyż jest zdecydowanie najtańszym modelem)
 

celius

New member
Witam.

Od 9 dni mam LG 39LB650V. Od początku miał wadę takiej "chmurki" na środku matrycy widocznej w ciemnym pomieszczeniu. Serwis naprawił to - zrobili wygładzanie ekranu.
Po tej naprawie mam inny drażniący efekt. W niektórych programach obraz a raczej napisy są niewyraźne. Np na PANORAMIE logo programu (na dole ekranu) jak i napisy obok są jakby zamazane i nieczytelne. Co może być tego powodem ??

(niestety nie mogę załączyć linku bo to mój 1 post )
 

radier

Member
Bez reklam
To jest wina nadawcy. W TVP nie wiedzą jak się robi grafiki ekranowe w HD. Ogólnie mało wiedzą o prawdziwym HD.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

celius

New member
A też tak macie, że np. na reklamach farmaceutyków typu "zapoznaj się z ulotką ...." też są lekko zamazane i nieostre ??
 

PrometeuszQ

New member
Witam.
Czy wiadomo coś dokładniej o dalszych aktualizacjach? Kiedy tvn player i czy zaczną działać serwisy z filmami typu weeb.tv oraz jak to dokładnie ma być z tym html5 teraz to wszystkie serwisy mają na ten język przejść i wtedy będzie to działać?
Pozdrawiam
 

rafaell68

Member
Mam pytanie odnośnie modelu : LG 55LB5610.

Jest to teoretycznie tytułowa seria LB. Jest to zapewne budżetowy model. Szczerze szukam czegoś takiego ponieważ nie potrzebuję wifi, smartv, 3D itp. Mam dekoder NC+ oraz konsole x360 oraz PS3 i media puszczam z tych urządzeń. Oglądam zazwyczaj NC+ oraz filmy 1080p przez PS3.

Do tej pory miałem : LG50LN5400, czyli coś podobnego pokroju i powiem szczerze nie miałem z nim żadnych problemów, a co do obrazu nie miałem zastrzeżeń. Na podobnej zasadzie chciałem nabyć coś w stylu LG 55LB5610

Wydaje mi się, że LG 55LB5610 nie będzie na pewno gorszy od kupionego dokładnie rok temu LG 50LN5400 (który też był świeżym budżetowym modelem rok temu).

Czy ktoś ma wiedzę na temat tego modelu?

Powiem szczerze, że albo jestem ślepy albo mało wymagający ale jak dla mnie ten LG 50LN5400 ma fajny obraz i nic lepszego nie potrzebuję.
 
Do góry