Model UE400EH5450W Samsung

Ksawery85

New member
Dzień dobry Wszystkim,

Chciałbym się dowiedzieć co i gdzie muszę kupić aby mieć internet w telewizorze . szykałem i znalazłem moduł do WIFI którego jest producentem Samsung jest to jenak chyba stara rzecz może wyszło coś lepszego np. z Androidem co daje większe możliwości, internet w telewizorze ma służyć wyłącznie do oglądania filmow z YT, TVN Player...itd. Byłbym wdzięczny jakby ktoś podał typy i ewentualne strony zakupu. Z góry dziękuję za pomoc.
 

Ksawery85

New member
ale ja nie mam w tej chwili internetu w tv , a chce miec i zastanawiam sie co by by bylo lepsze, wifi tylko wchodzi w gre bo mam za dluzo klucia zeby podpiac neta do tv
 

tdx

New member
Bez reklam
a kumam...
najtaniej kupić mały router i połączyć jako AP koszt od 60zł
możesz kupić orginalny moduł wifi samsunga WIS 12AB ale jest on drogi

i tak musisz najpierw zobaczyć czy to co masz w TV ci wystarczy
 
Ostatnia edycja:

Ksawery85

New member
a mógłbym Cie prosić o wytypowanie jakiegoś routera żeby działął pod ten tv? jak go instaluje pod tv? bo mam router z upc ale w drugim pokoju .
 

tdx

New member
Bez reklam
no właśnie kupujesz 2 router ustawiasz blisko TV, router bezprzewodowo łączy się z Twoją siecią domową a krótkim kabelkiem podłączasz do TV...

Natomiast tak jak napisałem Ci wcześniej przydało by się sprawdzić czy SMART jaki jest w Twoim TV Ci wystarczy bo jak nie od razu trzeba kupić dongla
 

Ksawery85

New member
po to jest forum ,zeby pomagać więc jak ktoś nie musi niech nie pisze...dzięki, nie chce kupić kota w worku żeby nie działało. P.S a jaki dogle jest teraz najstabilniejszy ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry