MM nie dla idiotów

franeek

New member
236. -poproszę 9x13
-błyszczce czy matowe?
-półbłysk
-ale takich nie ma
-to półmat



hehehehehe ale się uśmiałem :D :D :D :D

REspekcik dle tego kto to ogarnął ...................

choć matias2004 też ma troszkę racji ale patrząc na np mojego sąsiada jak kiedyś przeprowadził ze mną zajmującą rozmowę z dziedziny av/rtv/agd to wszystko mozliwe .............
tak na marginesie matias2004 - mogłeś zamówic 2 te przejściówki i mu zanieść - by się palant zapadł pod ziemię ;)
 

MIŚ YOOGI

New member
Żałosne

Pseudo wypociny jakieś Pani z punktu foto MM.Z nudów to chyba nagrywa swoje 8 godz. pracy na dyktafon i później odsłuchuje w domu szukając przejęzyczeń zapewne osób starszych dla których terminologia angielskojęzyczna w dzisiejszym sprzęcie RTV/AGD to nie lada wyzwanie.Zapewne np.hydraulik dokonujący remontu w jej mieszkaniu do dziś nie możne powstrzymać się że śmiechu na wspomnienie używanej przez nią terminologii.A język potoczny cały czas się przekształca i dostosowuje zwroty zapożyczone do naszych realiów ,nie wspominając już o slangu młodzieżowym. Żałosny wątek nic nie mający wspólnego z tematyka tego forum.Dla przeciw wagi polecam poczytac o super sprzedawcach w Euro Agd.
 

isis29

New member
Dokladnie. Tam nie zatrudnia sie fachowców (bo jaki zechce pracować za 1200) tylko tych co jeszcze nie śmierdzą...

brawo! właśnie oświadczyłeś wszystkim tu zebranym, ze jesteś rasowym wieśniakiem i nie mam tu na myśli miejsca zamieszkania. zenada.

pseudo-znaFcy, którzy zajmują bezcenny czas sprzedawców - uwielbiamy WAS!
 
Ostatnia edycja:

KubaArek

New member
Bez reklam
253. Przychodzi do marketu klient, który zakupił miesiąc wcześniej pralkę, sprzedawca go poznał i zapytał jak sprawuje się jego urządzenie, zapytał także, czy zdjął blokady, które zabezpieczają bęben w czasie transportu. Odp. klienta: -Panie, blokady zdjąłem tylko najgorzej było odbić ten beton, który tam był w tej pralce!

:) :) :)
 

pejotpe

New member
Bez reklam
253. Przychodzi do marketu klient, który zakupił miesiąc wcześniej pralkę, sprzedawca go poznał i zapytał jak sprawuje się jego urządzenie, zapytał także, czy zdjął blokady, które zabezpieczają bęben w czasie transportu. Odp. klienta: -Panie, blokady zdjąłem tylko najgorzej było odbić ten beton, który tam był w tej pralce!

:) :) :)

Heh, raz wchodzę do znajomych a oni sobie siedzą na nowo zakupionej pracującej pralce, która zawędrowała już do połowy łazienki...
- A blokady zdjęliście?
- Jakie blokady?
:mrgreen:

"Jeśli wszystko inne zawiedzie - przeczytaj instrukcję"...
 

ORTEK

New member
Cóż, po prostu jeden wielki ŻAL.pl... Tiaa, skąd Ja to znam...
Jakiś czas temu mój wuj kupił sobie w Niemczech duży telewizor. Pytam się go przez telefon: elcedek czy plazma ? Odpowiada że plazma. Pytam się: ale na pewno ? Tak, tak plazma... No nic, przyjechał do Polski, idę do niego w odwiedziny i jaki widzę napis na obudowie telewizora ?

SONY

Ręce opadają... Kupił i nawet nie wie co kupił... Ech...
 

pro_fill

New member
Bez reklam
w dniu wczorajszym chciałem zakupić kabel optyczny, ponieważ nie mogłem znaleźć, poprosiłem o pomoc.
miła pani mnie zaprowadziła i spytała mi się jaki chce.
spytałem o różnice - nie biorąc pod uwagę ceny.
trzy rodzaje kabli, pani łapie za najdroższy i mówi, że ten ma złocone końcówki......
 

wUodek

New member
w dniu wczorajszym chciałem zakupić kabel optyczny, ponieważ nie mogłem znaleźć, poprosiłem o pomoc.
miła pani mnie zaprowadziła i spytała mi się jaki chce.
spytałem o różnice - nie biorąc pod uwagę ceny.
trzy rodzaje kabli, pani łapie za najdroższy i mówi, że ten ma złocone końcówki......


może ten plastik na końcu miał pozłocony :mrgreen:
 

K@myk

New member
Dlatego MM mówię stanowcze NIE !!! Chyba że po kupno jakiejś golarki, suszarki i innych pierdół to mówię TAK :eek:k: Pozdro
 

Kijek1

Member
236. -poproszę 9x13
-błyszczce czy matowe?
-półbłysk
-ale takich nie ma
-to półmat

236. -poproszę 9x13
-błyszczce czy matowe?
-półbłysk
-ale takich nie ma
-to półmat



hehehehehe ale się uśmiałem

REspekcik dle tego kto to ogarnął ...................

Z tego tak bym się nie śmiał... Zdjęcia MATOWE robi się baaardzo rzadko. Te na które w tej chwili mówi się MAT, to tak naprawdę PÓŁMAT. Prawdziwy MAT do minilabów (w rolce), mój dostawca miał tylko FUJI. Wydaje mi się że to mogło być śmieszne tylko dla przypadkowego laboranta z MM, który z fotografią ma tyle wspólnego, co Komorowski z poprawną polszczyzną.
 
Do góry