MM czy N

tomjaw

New member
Witam,

Potrzebuje argumentow za i przeciew. Za 2 m-ce konczy mi sie N i nie mam ochoty brac znowu poniewaz nic tak za bardzo nie bylo w N oraz to, ze przenosze sie i musialbym brac antene ze soba. Mam bialy dekoder.
Teraz chcialbym kupic Multimedia poniewaz m.in zalezy mi na Kuchniatv (tego nie ma w N) i moze kupie tez tam internet. Generalnie licze, ze w czasie deszczow obraz bedzie stabilnieszy w kablu. (sam nie wiem)

Teraz mam zagwozdke poniewaz wszedl nowy rekorder turbo i dodatkowe promocje w n.
Zostac w N czy kupic sobie MM.?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
skoro "za bardzo nic nie ma" w n-ce dla ciebie , to co tu zmieni nowy recorder czy nowe promocje ?! nie odpowiada ci repertuar n-ki to wez co innego !
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
:D- "wszedzie lepiej gdzie nas nie ma ?!" :D - roznie z tym bywa...najlepiej przeanalizuj oferty roznych dostawcow i wybierz ta ,ktora najbardziej bedzie ci odpowiadac.
od ponad dwoch lat mam n-ke ,napewno nie jest idealna ,ale ktora platforma jest ?! myslalem nawet nad przejsciem do cyfry+ (troche dla canal+ ,a troche chyba dla odmiany...:D) jednak po wprowadzeniu nfilm ,a teraz po wprowadzeniu nowej promocji z nowym recorderem najlepsza oferta (jak dla mnie) jest pakiet full z n-ki za 99 zl plus paczka z canal+ z cyfry za 20 kilka zlotych.
 

RushHD

New member
mat74 napisał:
:D- "wszedzie lepiej gdzie nas nie ma ?!" :D - roznie z tym bywa...najlepiej przeanalizuj oferty roznych dostawcow i wybierz ta ,ktora najbardziej bedzie ci odpowiadac.
od ponad dwoch lat mam n-ke ,napewno nie jest idealna ,ale ktora platforma jest ?! myslalem nawet nad przejsciem do cyfry+ (troche dla canal+ ,a troche chyba dla odmiany...:D) jednak po wprowadzeniu nfilm ,a teraz po wprowadzeniu nowej promocji z nowym recorderem najlepsza oferta (jak dla mnie) jest pakiet full z n-ki za 99 zl plus paczka z canal+ z cyfry za 20 kilka zlotych.

popieram i robie podobnie
biore N-full za 99 , i do tego podstawowy z cyfry na 13 miesiecy + c+ ( HD ) + orange sport , do tego przez interent wiec przez 10 miesiecy mam 50% :)
 

Alundro

New member
Nie polecam MM. Mam ją od kilku lat i internet chodzi bardzo dobrze +tv analogowa ale co do cyfrowej jakości to masakra . Mam co prawda kineskopowy tv jeszcze ale jakość niby cyfrowa jest okropna i gorsza niż w analogu. Jak chcesz sobie to uzmysłowić to włącz N i przyłóż do tv papier śniadaniowy to zobaczysz jaki jest obraz z MM ( mleko lub jak kto woli mgła). W dziale obsługi sami się gubią co mają mówić.Nikt nic nie wie.Na aktywacje trzeba długo czekać. Ja bym Ci radził zostać w N i jeżeli chcesz mieć pewność że coś obejrzysz w burze to weź najniższy analogowy pakiet z MM. Polecam poczytać dział o MM znajdujący się powyżej . Pozdrawiam.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Zostac w N czy kupic sobie MM.?
No takiego desperata to ja dawno nie widziałem.:eek:
Proponuje poczytać ten wątek a powinna Ci przejść ochota na "cyfrową" telewizję MM. Jakość obrazu jest fatalna i do tego wiecznie zamulony dekoder.
 
Ostatnia edycja:

tomjaw

New member
ok tylko czy to jest obiektywne z tą jakoscia cyfrowki w MM?
Z tego watku przeciez nie moge wydedukowac czy ktos nie mial zle podpiety telewizor, zly kabel, zly dzien itd...
 

paluszek_ap

New member
tomjaw napisał:
ok tylko czy to jest obiektywne z tą jakoscia cyfrowki w MM?
Z tego watku przeciez nie moge wydedukowac czy ktos nie mial zle podpiety telewizor, zly kabel, zly dzien itd...

Witaj. W MultiMedia jestem od lutego 2009 roku.Prawda jak Wiesz zawsze lezy gdzies po srodku. Ja przeszedlem do MM z Astera i tez mam mieszane odczucia.
Jak zawsze ,, wszedzie dobrze gdzie nas nie ma,, A tak na powaznie to kazda siec ma swoje plusy i minusy. Zeby to sprawdzic ,,organoleptycznie trzeba troche potestowac dany produkt.
Wiadomo ze na idealny odbior ma wplyw mase rzeczy i liczy sie rowniez lokalizacja. Ja jestem bardzo zadowolony z netu + kanaly hd. Analog jeszcze ujdzie ale jesli chodzi o tv cyfrowa to jest ona tylko z nazwy.Nie badziewie ale pozostawia duzo do zyczenia. Wybor nalezy do Ciebie.
 

Alundro

New member
tomjaw czyli 90% ludzi by musiało mieć źle podpięte. Wystarczy się przejść do BOKu i posłuchać co ludzie mówią i ilu rezygnuje. Ja uruchamiam dekoder raz na miesiąc i jak zobaczę mgłę to pozostaje mi tylko przycisk OFF. Chyba nikogo w MM nie interesuje jakość tylko zyski. Jak pójdziesz do biura i będziesz chciał tylko internet to wkońcu tak Cię zarzucą ofertami a że to wyjdzie z tym taniej że wkopiesz się na 2 lata i nic nie zrobisz. Gdybym miał tylko LCD/LED/Plasme to bym odrazu wykopał MM i kupił N. Zła jakość wynika z faktu,iż MM stosuje dużą kompresje sygnału żeby wszystko jakoś upchać.
 

tomjaw

New member
faktycznie ta firma jest jakas dziwna...
wlasnie planowalem internet 6MB za 59 zl ale widze, ze ta cena jest juz nie aktualna. Oni tak zmieniaja oferte nagle pod wplywem jakiegos impulsu?
ale jaja
 

miflonide

New member
tomjaw napisał:
Witam,

Potrzebuje argumentow za i przeciew.

miałem MM przez ponad 2 lata. fakt, że było to w analogu ale mnie wkurzyli. Po pierwsze jakość tego analogu to masakra jakaś. Jakbym z powietrza z druta ze słabym sygnałem odbierał. Jakieś "szumy", cienie... Nie miałem żadnej lojaki, za pakiet komfort 54,99zł... do tego miałem internet od nich. Jak poszedłem pogadać o jakiejś promocji dla mnie na przedłużenie to nie chcieli ze mną rozmawiać. Standardowe oferty mi pokazywali. Z internetu zrezygnowałem na rzecz Dialogu cały czas myśląc co zrobić z TV. Kusiła mnie ta cyfrowa, ale oferta beznadziejna. Obowiązkowo musiałbym płacić analogowy pakiet komfort 54.99zł + jeszcze za cyfrówke min 19zł za podstawowy pakiet. Kiedy zacząłem z nimi negocjować zeszli z ceny 50% ale umowa na 24msc. Ostatecznie zrezygnowałem z MM i wziąłem N. Niebo a ziemia. Mam już prawie 2 lata N i nie żałuje. Najbardziej zadowolony jestem z Recordera :)
 
Do góry