Mitsubishi HC1100 czy inny za ok. 2500 PLN

stanislavus

New member
Witam

mam możliwość kupienia nowego Mitsubishi HC1100 za 2500 PLN. Czy jestem w stanie obecnie kopić coś lepszego w tej cenie?

Projektor potrzebuje do ogladania filmow w domu ;)

Z gory dziekuje za porady

(chcialem wkleic link do specyfikacji ale jestem zbyt swiezy i forum nie pozwala ;( )
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Bierz póki jest dostępny w takiej cenie!!! Przy obecnych kursach walut to okazja. Zakładam iż o ograniczeniach w montażu DLP wiesz?
 

stanislavus

New member
eeee DLP musi być nisko zamontowany

eee słabo. Własnie przeczytałem ze DLP musi być nisko zamontowany a ja chcę mieć rzutnik u góry nad glowami osób siedzących na kanapie....

Szkoda, bede musial poszukac jakiegos LCD, a ceny teraz sa beznadziejne...:roll:
 

neutrino

New member
Podczas montazu pod sufitem, dajesz projektor "do góry nogami" i wszystko piwnno byc wporządku. Niech mnie ktos poprawi jesli cos nie tak palnąłem.
 

tomek67

New member
neutrino napisał:
Podczas montazu pod sufitem, dajesz projektor "do góry nogami" i wszystko piwnno byc wporządku. Niech mnie ktos poprawi jesli cos nie tak palnąłem.
Masz rację.
Tylko musi być w miarę dokładnie pośrodku ekranu,
no i odległość trzeba sprawdzić przed montażem,
bo DLP nie mają zbyt dużego zoomu.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
stanislavus napisał:
...eee słabo....
Montując tani DLP (bez funkcji lens shift) masz praktycznie dwie opcje.

1. Stawiasz projektor na stoliku / komodzie o wysokości około 50...70 cm.

2. Jak wspomniał neutrino, podwieszasz go (projektor, nie neutrino... ;) ) do sufitu. W menu jest opcja określająca sposób zamontowania projektora.

W każdym z tych przypadków musisz zamontować projektor dokładnie na wprost ekranu.

edit: O, przedpiszca mnie ubiegł... ;)

Co do montażu, to dla majsterkowiczów jest jeszcze opcja 3 (2 bis)
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=36636&page=11
post #104
 
Ostatnia edycja:
Do góry