mission mx4 + hk260

Jok3r

New member
Bez reklam
No przecież testy nie są po to, żeby pokazywać złe strony sprzętu, więc tego w żadnym teście nie przeczytasz choćby nawet testujący wyjął po kolei 3 zepsute amplitunery z pudełka i nie umiał go obsłużyć :p Jak wejdziesz nawet tutaj na wątki o Harmanie np. 255, to bardzo duża część to pytanie o serwis, albo o to jak rozwiązać jakiś problem, bo coś nie działa. Nie skreślałbym do końca, ale na pewno jest bardziej awaryjny, więc albo trafisz na dobry model, albo będziesz go miał częściej w serwisie niż w domu, a serwis jest taki sobie. Mojemu kumplowi, który miał ich amplituner (właśnie 255) i działał mu na prawdę dość głośno (na tyle, że rzeczywiście przeszkadzało to jak się słuchało przy niższych poziomach głośności), to mu odpisali, że ten model tak po prostu ma i nie jest to wada.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Chciałem powiedzieć że z głośników będziesz zadowolony na pewno, w końcu to Mission :> (Wybacz złóśliwość, jestem hejterem H/K ;p) Chociaż takimi testami w Audio jakoś bardzo bym sie nie sugerował bo w nich zawsze wszystko jest bardzo dobre :>
 

dzejoo

New member
co do samego HK260 mam go od już 1,5roku, pracował na pseduo kolumnach stero oraz w 2.1 (shit plastikowy sonego sprzed 10 lat) dostał nieraz w palnik i pracuje :), nie mam żadnego z nim problemu :)
 

bagiennik

New member
Bez reklam
A my wysyłamy średnio co drugi sprzęt H/K do serwisu bo się psuje na ekspozycji, co się dzieje z tymi które są u klientów mogę się tylko domyślać.
Z innych marek których sprzedaje się zdecydowanie więcej awarie są bardzo sporadyczne.
 

marek14

New member
Chciałem powiedzieć że z głośników będziesz zadowolony na pewno, w końcu to Mission :> (Wybacz złóśliwość, jestem hejterem H/K ;p) Chociaż takimi testami w Audio jakoś bardzo bym sie nie sugerował bo w nich zawsze wszystko jest bardzo dobre :>

a co to " jestem hejterem H/K ;p " ? :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry