MiniWieża ze spotyfi pod TV do 2000 zł

Patel69

New member
Witajcie
Zaczynam rozgladac się za sprzetem do swojego małego salonu (4,5m x 4m) i chyba zdecyduje się na miniwieżę tylko na jaką... :/
Oto wymagania jakie stawiam przed nią:
- podłączenie do TV i PS3 (optycznym lub hdmi)
- radio internetowe
- DAB+
- spotify connect
- telefon/tablet z adnroidem
Użytkowana bedzię tak:
- 40% TV (NC+, Netflix)
- 40% muzyka (spotyfi, płyty) muza różna Rock, Hevy metal, blues, reege, jazz itd...
- 20% PS3
Budżet to max 2000 zł

Czy coś znajdę ciekawego w miniwieżach? czy ewentualnie może coś innego polecacie?

z gory dzieki za wszystkie sugestie ;)
 

Patel69

New member
wiem że to nie ładnie no ale spróbuje podbić temat... jak nie zainteresował Was ten temat to może wytknijcie mi błedy jakie popełniłem w tym swoim poście... jestem otwarty na konstruktywną krytykę ;)
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Nie widać tu żadnych błędów więc i krytyki nie będzie.
Określiłeś swoje potrzeby i kwotę. I to jest OK.
Tyle, że to temat mało interesujący stąd brak odpowiedzi.

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie podjechać do najbliższego marketu audio video i popytać.
 

collider

New member
Bez reklam
Z mini wiez mozesz zobaczyc Pioneer X-HM72. Jest do nabycia z fabrycznymi glosnikami lub sam modul do ktorego mozesz dokupic wlasne glosniki. Ma wszystko co potrzebujesz i gra bardzo fajnie.
 

Patel69

New member
A dzięki za informacje... No przychylam się do Pioniera.
Zastanawiam się nad opcją bez kolumn co proponujecie zamiast tych firmowych?

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

Patel69

New member
Jakbym wiedział ile wydam na samą jednostkę sterującą to wiedziałbym ile mi zostania głośniki 😉 nie znalazłem nigdzie oferty bez głośników... No ale powiedzmy 800zł.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

collider

New member
Bez reklam
Wiesz co bo to chyba jednak wersja 82 jest sprzedawana oddzielnie, chociaz wydaje mi sie, ze 72 widzialem tez bez glosnikow. Cena samego stereo to okolo 1700-1800zl. Dopisze tylko, ze wyszly odswiezone wersje 76 i 86 i jest szansa ze mozesz kupic gdzies te poprzednie modele taniej a roznice sa kosmetyczne.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Ja pisalem o 82 w tej cenie. 72 bez powinna byc tansza. Tyle, ze nawet ta na fabrycznych gra przyzwoicie. Oczywiscie gdybys wzial taka 82 i dolozyl np. Monitor Audio BX2 lub Q Acoustics 3020 to nabralaby swietnego wykopu. Z drugiej strony mozesz wziasc ten gotowy zestaw i w przyszlosci zaaplikowac mu subwoofer i wtedy to naprawde bedzie brzeczec :).
 

pawelele

Member
ja bym polecał Denon Ceol N9 ale 2 tys to kosztuje sama jednostka, a trzeba doliczyć jeszcze koszt głośników. Posiadałem to, było podpięte do tv i ps4 i byłem bardzo zadowolony, ale DAB+ z tego co się orientuje to nie ma, za to ma dostęp do mnóstwa stacji online i spotify connect czyli to najbardziej wypaśne. Ja miałem do tego podpięte dali zensor 3 (bodajże 1,5 tys duet) i byłem bardzo zadowolony.
 

Patel69

New member
dzieki za odpowiedzi ;)
W międzyczasie okazało się że mogę mieć od znajomego dwie kolumny Canton GLE 70 w b. dobrym stanie i tu mi sie nasuwa pytanko czy to bedzie dobre połączenie z tym Pionierem na który wstępnie sie zdecydowałem?
 

collider

New member
Bez reklam
ja bym polecał Denon Ceol N9 ale 2 tys to kosztuje sama jednostka, a trzeba doliczyć jeszcze koszt głośników. Posiadałem to, było podpięte do tv i ps4 i byłem bardzo zadowolony, ale DAB+ z tego co się orientuje to nie ma, za to ma dostęp do mnóstwa stacji online i spotify connect czyli to najbardziej wypaśne. Ja miałem do tego podpięte dali zensor 3 (bodajże 1,5 tys duet) i byłem bardzo zadowolony.

Porownywalem go z Pionkiem na dwoch roznych zestawach glosnikow i wedlug mnie Pioneer zagral lepiej. Wszystko bylo wywarzone, natomiast w Ceolu zbytnio uwidacznial sie bas, byl rozlazly i dziwne vokale, ktore byly jakby zbyt z przodu. Oczywiscie to moje odczucia.
 

sturek

New member
Porownywalem go z Pionkiem na dwoch roznych zestawach glosnikow i wedlug mnie Pioneer zagral lepiej. Wszystko bylo wywarzone, natomiast w Ceolu zbytnio uwidacznial sie bas, byl rozlazly i dziwne vokale, ktore byly jakby zbyt z przodu. Oczywiscie to moje odczucia.

Mam Denona Ceol N9 i warto w nim wyłączyć dwie opcje "Super Dynamik Bass" i "optymalizacja głośników" wtedy dźwięk radykalnie się poprawia. Dodam, że gra razem z Monitor Audio BR5. Lekko podbijam tylko bas +4 i wysokie +2 i naprawdę ten maluch robi wrażenie. Przesuadłem sie z Marantza PM + CD 6002.

Jeśli nie potrzebujesz Cd to tu jest super promocja na Marantz 511 + Zensor 3 https://www.salonmarantz.pl/pl/MM/P...RACJE/SWIATECZNE_INSPIRACJE/MCR511___ZENSOR_3
 
Do góry