MINILED/OLED do 14 tysiecy

PanPatryk

New member
Hej

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu TV. Czy w założonym budżecie jest coś wartego uwagi?
Zależy mi żeby obraz tv wyglądał dobrze ale tylko wieczorami. Za dnia też będzie wykorzystywany i ogólnie będzie miał dość dużo godzin pracy dziennie.
Będzie używany także do konsoli PS5.
Wydaje mi się że 65 cali to może być za mało. Trochę szkoda bo podobał mi się QD OLED Samsunga ale nie ma jeszcze wersji 75.
Czy będą duże różnice między MINILED a OLED w tej cenie? I czy granie kilka godzin w jedną grę ze stałymi interfejsami nie wypali mi pikseli na OLEDZIE?

Jesteście w stanie coś polecić? Pozdrawiam i dziękuję za odzew!


1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? ~25m2 (otwarty na jadalnie z kuchnią 20m2)
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 4m maksymalnie
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne częściej na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju nie świeci w tej części bezpośrednio
7. Jaki masz obecnie telewizor nie mam
8. Co chcemy aby telewizor posiadał nie wiem
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) 4K, HD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora konsola i soundbar z subwooferem
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor 6 - 8 godzin
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą brak preferencji
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej seriale - filmy/gry - w takiej kolejności*
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora mile widziane
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? tak, 30%
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień wieczorami
17. Preferencje co do wielkości 65-77
18. Co Cię denerwuje w telewizorach wolne działanie SMART TV, audio
19. Preferencje co do marki preferuję marki z google tv
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup 14 tysięcy

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu możliwe
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obecne Oledy mają duże zabezpieczenia przed wypalaniem.
Philips 77 Oled 807 ma dodatkowy system anti burn in - za 15.500 zł z pełny pakietem
W tej klasie cenowej będzie znakomitą ofertą.

Masz też z dobrych :
- LG 77C21 za 13499 zł z pełnym pakietem.
Minus cashback 2000 zł z LG POlska gotówką na Twoje konto = 11.499 zł

  • mini Led 75c935 za 10.999 zł z pakietem.
  • mini led 75PML9506 za 10.999 zł z pakietem
  • mini led 75QNED863QA za 11.999 zł z pakietem
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
A może flagowy Panasonic 65LZ2000? :) Obrazowo referencja, dźwiękowo bardzo dobrze bo ma system głośników Atmos 160W Tune by Technics :) Panas jak to Panas, obrazowo nic mu zarzucić nie można, trwałość bardzo dobra a jedyny minus jak to w Panasach to smart - są podstawowe apki jak yt, netflix, disney+, amazon prime, ale brakuje np hbo max niestety. Ale niewime jak Ty, ale w dobie takich duperelek jak Chromecast za 250 zł to możesz mieć w każdym telewizorze Androida, wiec nie ma problemu ;) Jest jeszcze wersja 77", ale to już koszt ok 20k pln.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne od ręki dla członków forum iw specjalnej ofercie z pełnym pakietem gratisów plus Montaż i dostawa.
 
Do góry