Mini Wieża + Sub

lukaszalbert

New member
Witam - potrzebuje skleić jakieś 2.1 do małego pokoju [10/12m2]

Wieże już wybrałem. Padło na XL-HF100HBK
XL-HF100HBK - XLHF100HBK - Szczegóły produktu - Sharp

Pytanie tylko jaki Sub do niej wybrać aby to ładnie się zgrało. Głównym kryterium są jego małe rozmiary aby pod łózko wlazł, ewentualnie w jakiś inny kont. Wypatrzyłem YST-FSW050 ale nie ma nigdzie informacji o jego mocy RMS i boje się, że jak wieża będzie grała cicho to może być za słaby aby go poczuć. Nie wiem też czy go podłącze bez problemów.
YST-FSW050 - Subwoofers - Speakers - Audio & Visual - Products - Yamaha United States

Na Suba zostaje mi około 500zł.
Sub raczej będzie potrzebny tylko i wyłącznie do kina. Co do muzyki(słucham każdej - od rocka po elementy klasyczne) to raczej sporadycznie. Jakieś inne propozycje?
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Z poprzedniego zestawu kina domowego został mi grzecznie czekający w półce sub YST-SW105. Od trzech lat nie używany. Kupiłem go chyba 6-7 lat temu w M.M za 900zł. Grał z kinem domowym w pokoju 25mkw. I nie rzadko goście podskakiwali na fotelach. Jakbyś był zainteresowany to mogę go za niewielkie pieniądze oddać bo już go nie potrzebuję. Stan naprawdę bardzo dobry.
 

lukaszalbert

New member
HQ w grę wchodzi "raczej" tylko nowy :)
Ale gdyby coś się zmieniło to będę pamiętał. Możesz mi orientacyjnie napisać ile byś za niego chciał na PM :)

Kiki a jak podłączyć tego Jamo do sharpa? Bo z wieży jest wyjście 1x rca Subpreout a w Jamo 2 x rca in. Kabelkiem 1RCA -> 2RCA?
 
Do góry