Mini wieża na prezent. Cena ok.1600pln

Kejup

Member
Bez reklam
Witam!
Znajoma chce kupić córce jakieś stereo (zakup na raty) a za te kwotę to chyba tylko coś w rodzaju mini wieży jej pozostaje. Muzyka jakiej słucha jej córa to głównie rock. W innych tematach wyczytałem, że najlepszym rozwiązaniem jest Yamaha Pianocraft MCR E-640 tylko ona troszkę przekracza budżet. Jest jeszcze model 750 z obsługą blu-ray. Czy jest coś innego co jest warte zainteresowania w tej kwocie?
 
Ostatnia edycja:

Kejup

Member
Bez reklam
Właśnie ten temat czytałem i stąd moje zainteresowanie 640. Jeśli chodzi o słuch córki to raczej wybredny bo dziewczyna muzykalna (gra na gitarze itd.). Harman za drogi. Jest jeszcze yamaha 550, jak ona wypada przy 640?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jesli dziewczyna muzykalna to na moje ucho ciut lepiej od Yamahy wypada Denon. Jesli chodzi o Yamahe, to zdecydowanie 640 jepiej gra niz 550. W ogole, te dwudzielne graja lepiej, a 640 ma najlepszy stosunek brzmienia do ceny jesli chodzi o PianoCrafty. Pamietaj o roznych wersjach kolorystycznych elektorniki i glosnikow. Popytaj forumowego sprzedace, a moze zmiescisz sie w cenie.
 
Ostatnia edycja:

dejm_on

New member
Blackninja trochę potrafi zmęczyć Twój pomysł który jest za każdym razem taki sam na mini wieżę. Niezależnie czy ktoś ma 1000 zł czy 2000 to widzę jedną i tę samą propozycję. Daj ludziom możliwość posiadanie czegoś innego niż harman:)

Nie przeczę że harman jest nie jest okej i sam go mam po yamaszce 640 ale bez przesady.

Jak ktoś chcę yamahę to niech kupi yamahę. Nie będzie się przynajmniej irytował z powodu panelu dotykowego i będzie miał dłuższą gwarancję.

Odradzam yamahę 750 - szkoda pieniędzy. ma odwatrzacz blu ray ale kosztem jakości. wiec jesli odtwarzacza nie potrzeba to szkoda kasy.

Yamaha 640 - bardzo dobry wybór - 3 letnia gwarancja tylko kup u autoryzowanego dystrubotora z gwarancją audioklan.
 
Do góry