mini wieża do 1000 zł

prourug

New member
Cześć stoję przed wyborem mini wieży do 1000 zł dla mojej dobrej znajomej. Sprzęt musi być ładny, wymogi to odtwarzacz mp nie musi posiadać dvd i divx do tego koleżanka ma osobny sprzęt.
Upatrzyłem kilka modeli proszę o opinię, sam nie jestem wielkim znawcą
Onkyo CS325S
Sony CMT-HX70BTR
Philips MCM700/12
Pozdrawiam i proszę o sugestie. Dodam ze sprzęt będzie służył do odsłuchu mp3 plus płyty audio w warunkach domowych, wielkość pokoju ok 15-20 m2.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Zdecydowanie Onkyo ;> W tej cenie jedyny słuszny sprzęt ;> Szczególnie ten srebrny ;) I polecam kabelki głosnikowe dokupić inne bo wydaje mi się że troche lepiej grał jak sprawdzałem na 2x1,5 :>
 
Ostatnia edycja:

mk77

Member
Witam

Zastanawiam się też nad zakupem Onkyo CS325S.
Mam pytanie w związku z tym. Czy ww sprzęt posiada funkcję która umożliwia włączenie się sprzętu o zadanej godzinie (coś jak budzik).
Jeśli nie posiada tej opcji to może podpowiecie jakiś inny zestaw o podobnych parametrach ale z tą funkcją.

Pozdrawiam
 

ducho

New member
Taka funcje ma Panasonic SC PM86D, ale czy podobne ma paramtery to nie wiem musisz sobie prównać, ja kupiłem tą wieżyczke za 799 zł i narazie jestem zadowolony ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

motylla

New member
mam Onkyo CS-525 i gra naprawdę fajnie.....przekroczy budżet o jakąś 100 góra dwie ale naprawdę warto
ma jakiś timer...itp ale nie wiem czy budzik.... (żona mówi że ma)
a jeśli nie i tak warto a budzik oddzielnie jakiegoś cykora:p
 

makaveli2099

New member
Witam.
Z czystym sumieniem mogę potwierdzić słowa "Blackninja", osobiście posiadam CS325.
CS-325 powinieneś dostać poniżej 750pln, ale rozważył bym model wyższy ze względu na USB i ogólnie lepsze parametry, cena może przekroczyć twój budżet o jakieś 100pln.
 

hornet1982

New member
Witam.
CS-325 powinieneś dostać poniżej 750pln, ale rozważył bym model wyższy ze względu na USB i ogólnie lepsze parametry, cena może przekroczyć twój budżet o jakieś 100pln.

także szukam wieży w takim budżecie i CS 325/525 wydaje się sensownym wyborem. Z tego co widzę 525 da się spokojnie kupić poniżej 1000.
 

BD

Member
Bez reklam
Onkyo CS-525 spokojnie dostaniesz ponizej 1000zl ale bez kryptoreklamy bo to swieta prawda uderz do blackninja bo on zabija ceny w sensie pozytywnym i sie mile zdziwisz...
 
Do góry