Mikro/mini wieże

MirrBarr

New member
Witajcie.
Obecnie jestem zainteresowany kupnem mini zestawy hi-fi.
Co najważniejsze jedyne miejsce jakie mam żeby to postawić to pułka o wymiarach 30 wysokości i 60 szerokości oczywiście centymetrów.
Stąd moje pytanie o takie a nie inne zestawy.
Na rynku jest tego sporo a ja kompletnie nie wiem na co zwrócić uwagę w tym temacie.
Sprzęt będzie stał w salonie 30m2 wiec to może być ważne pod kątem mocy głośników.
Poza tym głównie słucham radia wiec to ono na dla mnie największe znaczenie. W drugiej kolejności możliwość odtważania mp3 z karty pamięci lub USB (pendrive).
Marka obecnie nie ma dla mnie znaczenia.
Kwota - chciałbym przeznaczyć maksymalnie 800 zł.

Będę wdzięczny za jakieś sugestie - informacje na co zwrócić uwagę a także za odpowiedź z konkretnymi modelami.

Z góry dzięki.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 

samfisher74

New member
Jest tego kupę na rynku , ja tez szukam takiego zestawu . Ty za te pieniadze spokojnie kupisz sprzęt z usb , mp3 , bluetoth , chociaż na 30 m2 szalu nie będzie i imprezy raczej nie zrobisz. A ja z kolei potrzebuje miniwieżę z wifi , a to juz większy wydatek , tak w przedziale 1300 - 1700 zl.
 
Ostatnia edycja:

MirrBarr

New member
Witam że jest kupe dlatego zwracam się z pomocą do ludzi którzy się tym interesuje. Gdyby był jeden model to nie miałbym problemu

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 

samfisher74

New member
Na 30m2 mocą tego zestawu nikogo z nóg nie zwalisz, po prostu wybierz sprzęt który obsługuje jak najwięcej rodzajów plików, ma napęd CD , obsluga mp3 , wejście usb , bluetoth i mieści się w twoich granicach finansowych, co do jakości dźwięku i tak każdy sluchacz powie Ci co innego.
 

MirrBarr

New member
Ok ale widzę że np jeśli chodzi o moc głośnika to jest duża rozpiętość od 15W nawet do 60W. Pytanie czy więcej to tylko na papierze czy może faktycznie są się to odczuć.
A np radio cyfrowe ma znaczenie? Teraz sygnał jest analogowy. Sądzicie że jest sens w to inwestować?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Do góry