Metallica

rock76

New member
METALLICA - FRANCAIS POUR UNE NUIT
PRZED GODZINKĄ SKONCZYŁEM OGLĄDAĆ TEN O TO KONCERT.
WRZUCAJĄC GO DO ODTWARZACZA NIEZMIERNIE BYŁEM CIEKAW O TO WYDAWNICTWO.METALLICA NIE JEST ROZRZUTNYM ZESPOŁEM JEŚLI CHODZI O TEGO TYPU WYDAWNICTWA(ostatnie 1998 rok CUNNING STUNTS).PO WŁOŻENIU DO DVD I USTAWIENIU ODPOWIEDNIEGO DZWIĘKU(oczywiście DTS),ZACZĘŁO SIĘ PRZEDSTAWIENIE.I TO JAKIE!!!BUTY SPADAJĄ.MAMY TUTAJ PRAWDZIWĄ HEAVY METALOWĄ UCZTĘ W NAJLEPSZYM WYKONANIU.MUZYKA,WYBUCHY,EFEKTY ŚWIETLNE,PUBLICZNOŚĆ I NAJWAŻNIEJSZ RZECZ,MIEJSCE!!!RZYMSKI AMFITEATR WE FRANCJI.WSPANIAŁE MIEJSCE.A CO DO DZWIĘKU TO...musicie się sami przekonać.
super dodatki,16-sto stronicowa książeczka.
CENA:kupiłem na angielskim ebayu za 15 funa + 4 za przesyłke.


 

Attachments

  • met foto.jpg
    met foto.jpg
    35 KB · Wyś: 560

bubu54142

New member
.PO WŁOŻENIU DO DVD I USTAWIENIU ODPOWIEDNIEGO DZWIĘKU.


[/QUOTE]
Ciekawe co to za dvd które odtwarza blu-ray
 
Ostatnia edycja:

Rathgar

New member
Te płytki blu ray kupiliście nówki zafoliowane? bo szukałem przed chwilką i nówki jedynie za 32 funty, więc może warto poczekać na okazje.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
kolego ! po 14£ na amazon uk sa nowki ......
to gdzie ty szukales ,ze nie zaczales od amazona ?!:D
 

Rathgar

New member
Heh no tak na amazona jeszcze nie zajrzałem - dzięki za info.
Najpierw patrzyłem na ebay.uk na najpewniejszą oferte, ale teraz widzę że jest jeszcze za 20 £, no ale i tak na amazonie taniej.
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Metallica Blu ray

Niedawno stałem się posiadaczem płyty z koncertem tego zespołu tak jak w wątku opisują.
Skromnie wydane i oprawione w dodatki.
Mała książeczka w środku i płyta :p
Obraz-całkiem przyjemny dla oka,w moim odczuciu szumu brak ale za to mam wrażenie że cyfrowa obróbka obrazu pozbawiła go ostrości którą blu ray może zaoferować.
Generalnie źle nie jest,ale jak ma się już punkty odniesienia to można taką wadę dostrzec.
Generalnie fajnie się ogląda,co zwróciło moją uwagę,kolory wulkanów ogniowych czyli efekty pirotechniczne i pytanko jakie to cuda takie cuda powodują:rolleyes:
Następnie gitary oraz oryginalne zdobienie co niektórych oraz ich ilość wymieniana podczas koncertu a najważniejsze ujęcie z całej płyty trwające może 4 sekund gdzie kamerzysta wyłuskał z tłumu taką zajefajną fankę że ślinka cieknie :twisted::twisted::twisted: :mrgreen:
Dźwięk-DTS HD MASTER oraz LPCM 2.1
Pomimo gęstości dźwięków bo to taki rodzaj muzyki wszystkie instrumenty fajnie i z łatwością słyszalne,kapitalnie grająca perkusja oraz ulubiona stopa speed.:mrgreen:
Jest moment jak gitara basowa pod koniec utworu zostaje lekko rozstrojona i kapitalnie słychać grę tych że strun oraz uderzenie o gryf.
Polecam bo koncert bardzo fajny szkoda że mi piłka do pokoju nie wpadła z logo zespołu:mrgreen:
 

frantic6

New member
wczoraj z kumplem obejżeliśmy ten koncercik na BR, na allegro teraz chodzi po ok 95zł :)
a co do koncertu, to lista prawie idealna, dzwiek dobry, obraz rewelacja, naprawde polecam.
 
Do góry