Metallica ponownie w Polsce \m/

eddielublin

New member
Jest już potwierdzenie 11.07.2014, Stadion Narodowy. To będzie mój 4 raz :). Setlista będzie na podstawie głosów oddanych przez fanów...
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fajny pomysł z tą setlistą. Słyszałem o tym w radiu. Mam nadzieje, że w końcu uda mi się wybrać na ich koncert. Jeden z moich ulubionych zespołów, a nigdy nie słyszałem ich na żywo:(
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Widzialem 2 razy w Polsce. Zdecydowanie gustuje w utworach z pierwszych plyt, do And Justice For All, nie gardze tez opartym na bluesowej skali Loadem, mniej Relodem, ale ostatnich plyt nie trawie. Dla przykladu moza wklepac w Google Death Magnetic loudness
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Byłem pod koniec maja 2008 r. na ich koncercie na Stadionie Śląskim w Chorzowie .Było nas wtedy około 60000 .
Koncert " Prima Sort" , była na nim nagrywana podwójna płyta , dostępna
przez Net .
Jak zdrowie dopisze to też się wybiorę .
Może Pearl Jam również się pojawi na koncercie w Polsce , w przyszłym roku .Ostatnio byłem w czerwcu
2007 r . na ich koncercie na Stadionie Śląskim . Koncert wtedy trwał krócej , bo spieszyli się by móc
odlecieć z Pyrzowic przed 24:00.Było nas około 40000.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

eddielublin

New member
tak na szybko spontanicznie co bym wybrał do setlisty:
1 Master
2 One
3 Enter sandman
4 for whom the bell tolls
5 seek and destroy
6 the day that never comes
7 sad but true
8 harvester
9 creeping death
10 coś z garage inc.
11 coś z garage inc. 2
12 outlaw torn
13 któryś unforgiven
14 friend of misery
15 orion
16 no leaf clover
17 four horsemen
18 wg programu ma być jakiś nowy kawałek
na bis
coś 1
coś 2
na bis 2 last caress i publika is dead...
ecstasy of gold nie liczę bo to na początek musi być :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Widzę, ze też wolisz starsze utwory ;)
Ja byłem w Spodku 1996 oraz w Warszawie na Gwardii 1999 r. Wtedy grała jeszcze przed nimi Apocalyptica, Monster Magnet i Mercyful Fate. Oj udany to byl dzien dziecka ;)
 

eddielublin

New member
Widzę, ze też wolisz starsze utwory ;)
Ja byłem w Spodku 1996 oraz w Warszawie na Gwardii 1999 r. Wtedy grała jeszcze przed nimi Apocalyptica, Monster Magnet i Mercyful Fate. Oj udany to byl dzien dziecka ;)

Byłem na obydwu koncertach które wymieniłeś, Spodek 1996 jest dla mnie absolutnym numerem 1 z mojej koncertowej historii...Zwłaszcza inscenizacja awarii elektrycznej i pożaru po którym nastąpiło "garażowe" granie :) Byłem jeszcze na Bemowie kiedy występowała wielka czwórka trashmetalu
Co do utworów - tak zdecydowanie wyżej sobie cenię wcześniejsze dokonania, ostatnie płyty gromadziłem raczej z "przyzwyczajenia" a nie "miłości" - to coś jak 25 -letnie małżeństwa :).
Moje głosowanie będzie przebiegać mniej więcej tak jak powyżej,
na stronie Metallica Survey są już wyniki, sporo głosów jak na kilka godzin handlu biletami wcale nie tanimi...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
He, dokładnie po koncercie w Spodku moja milosć do M wzrosła i trwa do dziś, tzn. mam cała dyskografie, ale słucham tylko tych pierwszych. Pamietam zawalenie sie kilkunastometrowych wież :D Oj dzialo sie działo. W ogole wiekszosc koncertów z mojego zycia, jeszcze jako nastolatka to Spodek. Pierwszy Hej, potem seria Odjazdów i dalej było jak z górki, ach to były czasy. W Katowicach był tez tez swietny MegaClub - wstep moze do 300 osób, a przyjezdzaly takie gwiazdy jak Samael. Swietna atmosfera, klimat...
 
Do góry